‘EMRE GÖNLÜŞEN BELGESELİ’NİN İLK GÖSTERİMİ İSTANBUL’DA YAPILDI

service

‘EMRE GÖNLÜŞEN BELGESELİ’NİN İLK GÖSTERİMİ İSTANBUL’DA YAPILDI

Merhum spor spikeri Emre Gönlüşen’in hayatın anlatıldığı ve Seyhan Belediyesi’nin yapımcılığını üstlendiği belgeselin ilk gösterimi, İstanbul’da yapıldı. 

İki yıl önce yaşama veda eden Adanalı spor spikeri Emre Gönlüşen’in hayatının ele alındığı belgeselin gösterimi Fişekhane Ana Salon’da düzenlendi. Gösterime; basın, spor, iş ve sanat camiasının önemli isimlerinin yanı sıra Gönlüşen’in abisi Tolga Gönlüşen ile Adanaspor taraftarı katıldı.

Gösterimde konuşan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, şunları söyledi:

“AMACIMIZ KISA YAŞAMINI UZATMAK, UNUTULMAMASINI SAĞLAMAKTI”

“Hepimiz bu akşam duygusal bir an yaşamaktayız. Emre hepimiz için farklı bir insandı. Mesleğinde de çok başarılı bir isimdi. Böyle bir yapıtı yapmamız ailesini ve kendisini yakından tanımamıza bağlı değil. Amacımız, kısa yaşamını uzatmak, unutulmamasını sağlamaktı. Belgeseldeki görüşler ne kadar iyi bir insan olduğunun yanı sıra mesleğine olan bağlılığını ortaya koymakta.

“İKİNCİ GÖSTERİM ADANA’DA OLACAK”

Bizlerin her alanda herkesle iyi geçinen nitelikli, sevilen ve sayılan isimlerle bir arada olmamız gerekiyor. Emre de bu isimlerden bir tanesiydi. Umuyorum ki, toplumumuz daima Emre gibilerle yüz yüze gelir ve içinde bulunduğu sıkıntıları ortadan kaldırır. Bu tür etkinliklerimiz değişik meslek dallarında belirlenecek isimler ile devam edecek. Belgeselimizin ikinci gösterimini de Adana’da gerçekleştireceğiz. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Bu anlamlı gecede bizlerle bir arada olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.”

Emre Gönlüşen ile beraber görev yapan spor spikeri Gökhan Abdik de gecede söz alarak, “Bugünleri geçirmek hem ailesi hemde bizler için çok zor. Yaşarken de vefat ettikten sonra da onu tanıyan ve tanımayanların yüreğine dokunan bir isim olmasının yanı sıra herkesin güzel düşünceler içerisinde bulunması bizlerin acısını hafifletmekte. Biz arkadaşları her maçı Emre için anlatıyoruz. Belgesel müthiş bir çalışma olmuş. Ortada çok iyi bir emek var. Emeği geçen herkesi kutluyorum” diye konuştu. 

Tolga Gönlüşen’de, “Kardeşimin vefatının acısını hala yaşamaktayız. Aramızdan hiç ayrılmamış gibi. Belgeselde yer alan isimlerin duyguları ve geceye olan katılım bizleri son derece mutlu etmiştir. Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay başta olmak üzere emek sarf eden herkese ailem adına teşekkür ediyorum” dedi. 

 

‘EMRE GÖNLÜŞEN BELGESELİ’NİN İLK GÖSTERİMİ İSTANBUL’DA YAPILDI
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!