ABB Başkanı Mansur Yavaş: “Herkese Eşit Şekilde Çalışmak Boynumuzun Borcu”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
ABB Başkanı Mansur Yavaş: Herkese Eşit Şekilde Çalışmak Boynumuzun Borcu

ABB Başkanı Mansur Yavaş: “Herkese Eşit Şekilde Çalışmak Boynumuzun Borcu”

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Pursaklar Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya geldi. Yavaş, “Aciliyeti olan sorunların üzerine gidiyoruz. Bunu yaparken hiç kimseyi ayrıştırmadan, hiç kimseyi ötekileştirmeden çalışıyoruz. Herkese eşit bir şekilde çalışmak, boynumuzun borcu. Alın terinizle elde ettiğiniz geliri hayali, boş, çöp projelere harcamadan, gerçek ihtiyaç neyse onlara harcamaya çalışıyoruz” dedi.

ABB Başkanı Mansur Yavaş, çözüm önerilerine yönelik görüş alışverişinde bulunarak sorunları, talep ve çözüm önerilerini birinci ağızdan dinlemek amacıyla esnaf buluşmalarına devam ediyor. Bu çerçevede son olarak Pursaklar Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Yavaş, bölge esnafının sorunlarını tek tek dinleyerek, taleplerini not aldı. 

Düzenlenen kahvaltı programında bölge esnafıyla bir araya gelen Başkan Yavaş, yapılan çalışmalar hakkında esnafa, şu sözlerle bilgi verdi:

“HERKESE EŞİT BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAK BOYNUMUZUN BORCU”

 “Burası biraz yolun kenarında mahrumiyet alanında gibi kalmış. Bütün sanayiler başka yere taşınırken özellikle bölgesel olarak burada sanayinin olması çok önemli. Esnafın ve çalışanların birçoğu da hep bu bölgede. Dolayısıyla eksikleri gidermeye çalıştık. Aciliyeti olan sorunların üzerine gidiyoruz.

Bunu yaparken hiç kimseyi ayrıştırmadan, hiç kimseyi ötekileştirmeden çalışıyoruz. Herkese eşit bir şekilde çalışmak, boynumuzun borcu. Alın terinizle elde ettiğiniz geliri hayali, boş, çöp projelere harcamadan, gerçek ihtiyaç neyse onlara harcamaya çalışıyoruz. Sanayi sitelerini ve organize sanayi bölgelerini geziyorum. Oralara propaganda yapmaya gitmiyoruz, hesap vermeye gidiyoruz yaptıklarımızla ilgili.”

 

 

 

Art’s Magazin  Gündem

ABB Başkanı Mansur Yavaş: "Herkese Eşit Şekilde Çalışmak Boynumuzun Borcu"
ABB Başkanı Mansur Yavaş: “Herkese Eşit Şekilde Çalışmak Boynumuzun Borcu”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!