• İmsak 05:27
  • Güneş 06:50
  • Öğle 13:21
  • İkindi 16:53
  • Akşam 19:41
  • Yatsı 20:59
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İzmir

AHMET AKIN: BİR SES DAHA DUYUP, BUNU AFAD’A İLETİP YARDIMCI OLMAK İÇİN MÜCADELE İÇERİSİNDEYİZ

service

AHMET AKIN: BİR SES DAHA DUYUP, BUNU AFAD’A İLETİP YARDIMCI OLMAK İÇİN MÜCADELE İÇERİSİNDEYİZ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, “Bir ses daha duyup, bunu AFAD’a iletip yardımcı olmak için mücadele içerisindeyiz. AFAD’a ulaşmaya bir kanal daha açtık. O dakikadan itibaren burada hummalı bir çalışma başladı. 85-90 arkadaşımız burada telefonlara tek tek cevap veriyorlar. Bunların hepsini sisteme aktarıyorlar. Sistem aynı anda AFAD’ın sistemine gönderiyor” dedi.

Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan ve 10 ili etkileyen deprem sonrası CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın başkanlığında, CHP Afet Koordinasyon Merkezi, genel merkezde oluşturuldu. CHP Afet Koordinasyon Merkezi’ndeki gönüllülerle yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Akın, şöyle konuştu:  

“CHP Afet Koordinasyon Merkezi’ndeyiz. Gönüllü arkadaşlarımız burada. Partimizin Gençlik Kolları üyeleri burada. Parti Meclis üyelerimiz burada. Herkes tam bir seferberlik içerisinde. Bir ses daha duyup, bunu AFAD’a iletip yardımcı olmak için mücadele içerisindeyiz. AFAD’a ulaşmaya bir kanal daha açtık. O dakikadan itibaren burada hummalı bir çalışma başladı. 85-90 arkadaşımız burada telefonlara tek tek cevap veriyorlar. Bunların hepsini sisteme aktarıyorlar. Sistem aynı anda AFAD’ın sistemine gönderiyor. Bu şekilde; AFAD’a ulaşamayan herkese bir kanal daha açmış oluyoruz. Bazen burada güzel haberler de alıyoruz. Canların kurtarıldığının mutluluğunu da yaşıyoruz. Burada büyük bir emek var. Büyük bir heyecan var. Büyük bir emek ve büyük bir heyecanla partimiz, afete yakalanan vatandaşlarımıza yardım için büyük bir uğraş içerisinde. Buradan tekrar, CHP Genel Merkezi’nden yaralılarımıza bir an evvel kavuşmayı, enkaz altında kalanların mutluluğa, ailesine, yuvalarına, sevdiklerine kavuşması arzusuyla Çalışmalarımıza devam ediyoruz ve devam edeceğiz.”  

 

Art’s Magazin  Gündem

AHMET AKIN: BİR SES DAHA DUYUP, BUNU AFAD’A İLETİP YARDIMCI OLMAK İÇİN MÜCADELE İÇERİSİNDEYİZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!