Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

AKŞENER’DEN SEÇİM KAMPANYASI İÇİN ÜÇÜNCÜ VİDEO: “DEVLETE SAMİMİYET YAKIŞIR”

service

AKŞENER’DEN SEÇİM KAMPANYASI İÇİN ÜÇÜNCÜ VİDEO: “DEVLETE SAMİMİYET YAKIŞIR”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 2023 seçimleri için partisinin başlattığı lider iletişim kampanyasının üçüncü videosunu sosyal medya hesabından, “Devletin dilini, adabını ve edebini zedelemeye çalışan bu samimiyetsiz tavrı; milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz. Çünkü devlete samimiyet yakışır” notuyla paylaştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, 2023 seçimleri için partisinin başlattığı ve “Samimiyet” vurgusu işlenen lider iletişim kampanyasının üçüncü videosunu sosyal medya hesabında paylaştı. Akşener, paylaşımına şu notu düştü:

“Devletin dilini, adabını ve edebini zedelemeye çalışan bu samimiyetsiz tavrı; milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz. Çünkü devlete samimiyet yakışır.”

Lider iletişim kampanyasının üçüncü videosu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlık döneminde yurttaşlarla yaşadığı diyaloglarla başlıyor. Videoda, Erdoğan’ın 2014’te Manisa Soma’da yaşanan maden katliamı bölgesini ziyaret ettiği sırada yurttaşlar tarafından protesto edilmesi de yer aldı.

Erdoğan’ın bir yurttaşa, “Sen bu ülkenin Başbakanına yuh çekersen tokadı yersin” sözlerine de yer verilen videoda Erdoğan’ın şu sözleri aktarıldı:

“Bunlar öğrenci mi? Bunlar üniversitelerin içerisine sızmış teröristlerdir. Bunlar gazeteci filan değil. Bunlar ateist, bunlar terörist. Bunlar sürtük, bunlar çürük. Bir tatminsizlik, bir şükürsüzlük. Bir yerlerde çalışıyorsunuz nankörlük yapmayın. Nankörlük yapma otur. Daha iyi arabaya binmek, daha yeni telefon alabilmek, sırf daha fazla konsere gidebilmek gibi süfli heveslerle…Bizden bir şey beklemeyin. Patates, soğan, domates, sivri biber…”

Erdoğan’ın bu sözleri üzerine Akşener’in; “Patates soğan, güle güle Erdoğan. Derin bir nefes alarak huzura kavuşacağımız günlere çok az kaldı” sözleri yer aldı.

 

Art’s Magazin  Gündem

AKŞENER’DEN SEÇİM KAMPANYASI İÇİN ÜÇÜNCÜ VİDEO: “DEVLETE SAMİMİYET YAKIŞIR”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!