ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN DEPREMZEDE YURTTAŞLARA ÜCRETSİZ GÖZ SAĞLIĞI TARAMASI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN DEPREMZEDE YURTTAŞLARA ÜCRETSİZ GÖZ SAĞLIĞI TARAMASI

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, Kesikköprü Yerleşkesi’nde kalan depremzede yurttaşlar için ücretsiz göz sağlığı taraması yaptı. 

ABB Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, Keçiören Dünya Göz Hastanesi iş birliğiyle, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından Ankara’ya gelen ve Kesikköprü Tesisleri’nde kalan depremzedeler için ücretsiz göz sağlığı taraması yaptı. Büyükşehir, ayrıntılı göz muayenesinin yanı sıra deprem nedeniyle gözlükleri kırılan ya da kaybolan yurttaşların gözlük ihtiyacını da karşıladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarını depremzede yurttaşlar için kullanmaya devam edeceklerini belirten Sağlık İşleri Daire Başkanı Seyfettin Aslan, göz sağlığı taraması ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak misafir ettiğimiz depremzedelerin göz sorunlarını ve gözlük problemlerini çözebilmek için Dünya Göz Hastanesi ile iş birliği yaptık. Bugün hastalarımız muayenelerini olacaklar. Büyükşehir Belediyesi olarak onların gözlüklerini de temin edeceğiz.”

Depremzede yurttaşlar için Ankara Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Keçiören Dünya Göz Hastanesi Başhekimi Rahmi Duran ise “Dünya Göz Hastaneler Grubu olarak depremzedelerin göz muayenesi yapmaktan dolayı çok mutluyuz elimizden gelen her türlü desteği de vermeye devam edeceğiz” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN DEPREMZEDE YURTTAŞLARA ÜCRETSİZ GÖZ SAĞLIĞI TARAMASI

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!