Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

ANKARA BÜYÜKŞEHİR’DEN GÖLBAŞI VE BALÂ’YA YENİ OTOBÜS HATLARI

featured
service

ANKARA BÜYÜKŞEHİR’DEN GÖLBAŞI VE BALÂ’YA YENİ OTOBÜS HATLARI

EGO Genel Müdürlüğü, Gölbaşı ve Balâ ilçe muhtarlarından gelen talepleri geri çevirmedi. Bu kapsamda 9 Şubat Perşembe günü itibarıyla Gölbaşı ilçesinin Gülbağı ve Akörençarsak Mahalleleri ile Balâ Derekışla, Belçarsak, Sofular, Karahamzalı ve Hanburun Mahalleleri sakinlerinin Gölbaşı ilçe merkezine ulaşımları için 146 ve 147 hat numaralı iki otobüs seferi hizmete başlayacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi çevre ilçelerde de ulaşımın kesintisiz olması için bir yandan yeni otobüs hatlarını devreye sokarken bir yandan da mevcut hatlarda iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

EGO Genel Müdürlüğü, Gölbaşı ilçesinin Gülbağı ve Akörençarsak Mahalleleri ile Balâ Derekışla, Belçarsak, Sofular, Karahamzalı ve Haburun mahalle muhtarlarından gelen talepleri geri çevirmedi.

9 ŞUBAT PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

Bu kapsamda; 146 Gölbaşı-Gülbağı-Akörençarsak-Derekışla-Belçarsak-Sofular-Karahamzalı ve 147 Gölbaşı-Bezirhane-Emirler-Yeniyapançarsak-Hanburun hat numaralı iki otobüs hattı bölge sakinlerine hizmetine açılıyor.

9 Şubat 2023 Perşembe gününden itibaren; 146 hat numaralı güzergâhı saat 07.00’de Karahamzalı Mahallesi’nden, 18.00’de Gölbaşı ilçesinden hareket edecek şekilde 2 adet servis, 147 hat numaralı güzergâhta ise saat 08.00 ve 16.15 servisleri ile Hanburun Mahallesi’ne giriş yapacak şekilde hizmet verilmeye başlanacak.

               

Art’s Magazin  Yurt

ANKARA BÜYÜKŞEHİR’DEN GÖLBAŞI VE BALÂ’YA YENİ OTOBÜS HATLARI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!