Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

BAŞKENTTE 24 SAAT ULAŞIM DEVAM EDİYOR

service

BAŞKENTTE 24 SAAT ULAŞIM DEVAM EDİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) EGO Genel Müdürlüğü’nün geçen mart ayında yeniden başlattığı 24 saat kesintisiz ulaşım uygulaması devam ediyor. 

ABB EGO Genel Müdürlüğü, Ankaralıların gece saatlerinde ulaşımlarını rahat bir şekilde sağlayabilmesi amacıyla pandemi döneminde verilen aranın ardından mart ayında tekrar başlattığı 24 saat kesintisiz ulaşım hizmeti sürüyor. 29 servis güzergahında 107 adet servisle verilen kesintisiz ulaşım hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgiye ego.gov.tr adresinden ulaşılabiliyor.

ANKARALILARDAN UYGULAMAYA TAM NOT

24 saat ulaşım uygulamasının birçok açıdan faydalı olduğunu belirten yurttaşlar da memnuniyetlerini, şu sözlerle dile getirdi:

-Umut Yıldırım: “24 saat ulaşım hizmeti çok güzel bir uygulama. 18 yaşındayım hafta sonu gece dışarıda olduğum zamanlarda otobüsü evime gitmek için kullanıyorum.”

-Ömer Murat Aydemir: “Gece de olsa bu sayede evimize gidebiliyoruz. Aracım yok gece dışarıda özellikle de uzak bir yerde olunca otobüsle seyahat ediyoruz.”

-Kadir Karataş: “Bütün Avrupa şehirlerinde olan bir uygulama 24 saat kesintisiz ulaşım. Ben kullanıyorum vardiyalı çalışıyorum, gece yarısı bindiğim de oluyor. Bu şekilde yararlanıyorum. Pandemi nedeniyle ara verilmişti sonra yeniden başlatıldı çok güzel.”

-Mükremin Karabulut: “Herkes için çok yararlı bir uygulama. Arabası olmayan, hastalık gibi acil durumlar için de çok güzel bir hizmet.”

-Ezgi Küce: “Dışarıya çıktığımda çok geç geliyordum evime. Böyle bir uygulama olması çok güzel. Teşekkür ediyorum. İşten geç döndüğümde iki vesait yapmak zorunda kalıyordum. Hiç otobüs olmadığından dolayı çok zorlanıyordum.”

Art’s Magazin  Yurt

BAŞKENTTE 24 SAAT ULAŞIM DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!