DEVA PARTİSİ: “DEVA KADROLARI AYNI PARA İLE EN AZ İKİ, ÜÇ MİSLİ DEMİRYOLU VE KARAYOLU İNŞA EDECEK…YATIRIMLAR YOLSUZLUKLARIN ÖRTÜSÜ OLMAYACAK, OLAMAYACAK”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA PARTİSİ: “DEVA KADROLARI AYNI PARA İLE EN AZ İKİ, ÜÇ MİSLİ DEMİRYOLU VE KARAYOLU İNŞA EDECEK…YATIRIMLAR YOLSUZLUKLARIN ÖRTÜSÜ OLMAYACAK, OLAMAYACAK”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, “Evet, köprü yaptırdılar. DEVA Lideri ve kadroları aynı paraya benzer boyuttaki köprüden en az iki tane yükseltecek. Demiryolu, karayolu yaptırdılar. DEVA Lideri ve kadroları aynı para ile en az iki, üç misli demiryolu ve karayolu inşa edecek… Hizmetler ve yatırımlar yolsuzlukların örtüsü olmayacak, olamayacak” dedi.

DEVA Partisi Tarım, Enerji ve Ulaştırma Politikaları Başkanı Candan Karlıtekin, partisinin özellikle kamu-özel İşbirliği ile yapılan projelerin aynı maliyetlerle daha fazlasının inşa edileceğini anlattı. Altyapı projelerini ucuza mâl edeceklerini vurgulayan Karlıtekin, bugün yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Milletin parası emanettir. Bu emanete gözü gibi bakmak ve hizmete döndürmek yönetimlerin şerefidir. Mevcut yönetim maalesef bu hassasiyeti kaybetti; yoksulluk, yolsuzluk ve yasakların kaynağı haline geldi.

“AYNI PARAYLA ÜÇ MİSLİ KARAYOLU İNŞA EDECEK”

Evet, köprü yaptırdılar. DEVA Lideri ve kadroları aynı paraya benzer boyuttaki köprüden en az iki tane yükseltecek. Demiryolu, karayolu yaptırdılar. DEVA Lideri ve kadroları aynı para ile en az iki, üç misli demiryolu ve karayolu inşa edecek.

Şehirlerin dışına şehir hastaneleri yaptılar. DEVA Lideri ve kadroları aynı paraya sağlık hizmetlerini daha kalitelisini, daha erişilebilir şekilde yurttaşın ayağına getirecek. Sağlık sistemimiz ülke bütçemizin kara deliği olmayacak.

ÜLKE SAVUNMASINA KATKI YAPACAK HER FİRMAYA DEVLETİN KAPILARINI ARDINA KADAR AÇACAK”

Ülke yararına önemli kazanımlara imza atan İHA’lar uçurdular. DEVA Lideri ve kadroları; ülke savunmasına katkı yapacak yeteneği olan herkese, her firmaya devletin kapılarını ardına kadar açacak. Daha etkili ve çeşitli İHA’ları, SİHA’ları Türk mühendislerine ve girişimcilerine yaptırtıp Türk ordusuna, emniyetine ve sivil ihtiyaçlara tahsis edecek. Hem de devlet kasasını boşaltmadan.

ŞEHİRLER YENİDEN İMAR EDİLECEK

DEVA Lideri ve kadroları; yer bilimciler kılavuzluğunda, sağlam zeminlere, şehir plancıların yönlendirmesiyle, en uygun yerleşim şekline göre ileri mühendisliği devreye alarak yıkılmaz binaları en düşük maliyetle yapıp huzurlu, kimlikli ve alt yapısı tam şehirleri yeniden imar edecek.

“HER KURUŞ HASSASİYETLE HARCANACAK”

Artık size ait her kuruş büyük bir hassasiyetle harcanacak. Bütün hizmetler ve büyük eserler fahiş fiyatlarla değil ne gereğinden önce ne gereğinden fazla olarak, tam zamanında, tam yerinde, tam kararınca yapılacak. Hizmetler ve yatırımlar yolsuzlukların örtüsü olmayacak, olamayacak.

GÜÇLÜ BİR KADROYUZ”

DEVA Lideri ve kadroları eğitimi, kültürü, tarih bilinci, milletimizin değerlerine aidiyeti ve dinine saygısıyla asırları aşan bir geleneği temsil ediyor. Günümüz dünyasını doğru okuyan plan ve programlarıyla Türkiye’yi bölünmez bir bütün olarak mutlu, saygın ve zengin geleceğe taşıyacak güçlü bir kadroyuz.

“YENİLENME KAÇINILMAZ HALE GELDİ”

Dönem dönem Türkiye’yi taşıyan siyasal yapılar yoruldu, yıprandı ve yozlaştı. 2018 yılında OHAL şartlarında dayatılan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi ise ülkeyi bunalımdan bunalıma savuran bir musibet halini aldı. Bu bozulma tahammül sınırlarını aştı ve yenilenme kaçınılmaz hale geldi. DEVA Lideri ve kadroları tam da bu yenilenmenin filizi olup ülkemizi fetret devrine düşürmeden yeni ufuklara taşıma arzusu ve iradesinin vücut bulmuş halidir.”

 

Art’s Magazin  Gündem

DEVA PARTİSİ: “DEVA KADROLARI AYNI PARA İLE EN AZ İKİ, ÜÇ MİSLİ DEMİRYOLU VE KARAYOLU İNŞA EDECEK…YATIRIMLAR YOLSUZLUKLARIN ÖRTÜSÜ OLMAYACAK, OLAMAYACAK”

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!