ERDOĞAN, 1200 MAKASTAN OLUŞAN “CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAS KOLEKSİYONU”NU TANITTI

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ERDOĞAN, 1200 MAKASTAN OLUŞAN “CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAS KOLEKSİYONU”NU TANITTI

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, tesis açılışlarındaki kurdele kesiminde kullanılan 1200 makastan oluşan Cumhurbaşkanlığı Makas Koleksiyonu’nun açılışını sosyal medya paylaşımı ile duyurdu. Videoda, “Şimdi dünyanın en büyük makas koleksiyonunu büyütmeye devam ediyoruz. Ortaya koyduğumuz eserler ve hayata geçirdiğimiz hizmetlerle… Hayırlı olsun Türkiye” denildi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, tesis açılışlarındaki kurdele kesiminde kullanılan 1200 makastan oluşan Cumhurbaşkanlığı Makas Koleksiyonu’nun açılışını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Erdoğan, koleksiyona ilişkin videoyu “Biz siyaseti ülkemiz için eser üretmek, milletimize hizmet etmek için yapıyoruz. İnşallah milletimize hizmet yolculuğumuzu Türkiye Yüzyılı ile zirveye çıkaracağız” notuyla paylaştı.

“NİCE AÇMAZLARIN ÜSTESİNDEN GELİRKEN BİR MAKASA İHTİYAÇ DUYABİLİRSİN”

Erdoğan’ın paylaştığı videoda şu açıklama yapıldı:

“Bazen emeğin olur bir makas, alın terinle süslenen. Nice açmazların üstesinden gelirken bir makasa ihtiyaç duyabilirsin. Mesela hayat verebilir bir makas, yeniden yeşerecek umutlara. Her makası kullanmak öyle kolay olmasa da bir el atan oldu mu, her şey çözülür. Kimilerinin ‘Makas kesmiyor’ dediklerine bakma. Aslında kusur makasın değil. Ne çok şeye yarıyor değil mi makas? Sevgiyi, emeği, zaferi, umudu, dayanışmayı ve geleceği anlatıyor. Son 20 yılda biz de çok makas eskittik. Yapılan her yolda, açılan her fabrikada, kurulan her hastanede… Şimdi dünyanın en büyük makas koleksiyonunu büyütmeye devam ediyoruz. Ortaya koyduğumuz eserler ve hayata geçirdiğimiz hizmetlerle… Hayırlı olsun Türkiye.

Cumhurbaşkanlığı Makas Koleksiyonu: ‘1200’ü aşkın tesis açılışında kullanılan dünyanın en büyük makas koleksiyonu.”

 

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!