EVRİM RIZVANOĞLU: “KULAĞIMIZ ÇEVRE İÇİN ÇALIŞANLARDA, BEDENİMİZ DOĞAMIZI KORUYANLARLA YAN YANA OLACAK”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EVRİM RIZVANOĞLU: “KULAĞIMIZ ÇEVRE İÇİN ÇALIŞANLARDA, BEDENİMİZ DOĞAMIZI KORUYANLARLA YAN YANA OLACAK”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul Milletvekili Evrim Rızvanoğlu, “Çevre alanında emek veren, araştırmalar yapan, sahada mücadele eden herkesin görüşünden beslenmeye devam edeceğiz. Soluduğu havanın, içtiği suyun ve yaşadığı çevrenin temizliği ve sağlığı ile ilgili kaygıları olan insanlarla sürekli iletişimde olacağız. Çalışmalarımızın neticesinde milletimizin hayat kalitesini yükseltmek istiyoruz. Kulağımız çevre için çalışanlarda, bedenimiz doğamızı koruyanlarla yan yana olacak. Hiçbir mağduriyete sessiz kalmayacağız” dedi.

DEVA Partili Evrim Rızvanoğlu, milletvekilliği döneminde çevrecilerle bir araya geleceğini söyledi. Rızvanoğlu, bu amaçla “Çevrenin Sesi Toplantıları” başlıklı buluşmalar düzenleyecek. 400’e yakın sivil toplum kuruluşu, akademisyen, uzman ve çevre aktivistinin katılacağı buluşmaların ilkinin önümüzdeki hafta sonu gerçekleşeceği açıklandı.

“MİLLETİMİZİN HAYAT KALİTESİNİ YÜKSELTMEK İSTİYORUZ”

Rızvanoğlu, konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi:

“Sivil toplumla baş başa vermekten son derece yüksek verim aldık. Çevre alanında emek veren, araştırmalar yapan, sahada mücadele eden herkesin görüşünden beslenmeye devam edeceğiz. Soluduğu havanın, içtiği suyun ve yaşadığı çevrenin temizliği ve sağlığı ile ilgili kaygıları olan insanlarla sürekli iletişimde olacağız. Çalışmalarımızın neticesinde milletimizin hayat kalitesini yükseltmek istiyoruz.

“KULAĞIMIZ ÇEVRE İÇİN ÇALIŞANLARDA, BEDENİMİZ DOĞAMIZI KORUYANLARLA YAN YANA OLACAK”

Bu sayede daha dengeli politikalar geliştirebileceğimize ve doğru bir mücadele sürdürebileceğimize inanıyorum. Masa başında kalmayacağız. Kulağımız çevre için çalışanlarda, bedenimiz doğamızı koruyanlarla yan yana olacak. Hiçbir mağduriyete sessiz kalmayacağız. Köylerde, yaylalarda, kasabalarda veya semtlerde mağduriyet yaşayan, doğasını koruyan herkesin yanında olacağız.”

 

Art’s Magazin  Gündem

EVRİM RIZVANOĞLU: “KULAĞIMIZ ÇEVRE İÇİN ÇALIŞANLARDA, BEDENİMİZ DOĞAMIZI KORUYANLARLA YAN YANA OLACAK”

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!