Getiryemek’ten Yeni Hizmet: Getiryemek Masa

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Getiryemekten Yeni Hizmet: Getiryemek Masa

Getiryemek’ten Yeni Hizmet: Getiryemek Masa

GetirYemek, kullanıcılarına üye restoran ziyaretlerinde indirim sunan “GetirYemek Masa” hizmetini duyurdu. “GetirYemek Masa” kullanıcıları, üye restoranları ziyaret ettiklerinde yüzde 30’a varan indirimlerden faydalanacak.

Türkiye’nin 81 ilinde, 60 binden fazla üye restoran ile hizmet veren online yemek siparişi platformu GetirYemek, kullanıcı deneyimini çevrimiçi dünyanın ötesine taşıdığı yeni hizmeti “GetirYemek Masa” ile artık kullanıcıların acıktıkları her anda yanlarında olmayı hedefliyor. İlk olarak İstanbul’da başlayan bu hizmetle birlikte, GetirYemek Masa’ya üye olan kullanıcılar seçili üye restoranları ziyaret ettiklerinde yüzde 30’a varan indirimlerden faydalanacak.

“Reklamlarımızdan akıllarda kalan ‘Acıktıysan GetirYemek’ bizim için bir slogandan çok daha fazlası” diyen GetirYemek Genel Müdürü Yasemin Şişik Çelikboy, “Nerede ve ne zaman acıkırsanız GetirYemek’in size özel olarak sunduğu fırsatlar ve deneyimler ile yanınızda olmayı hedefliyoruz. GetirYemek Masa ile kullanıcılarımız sadece adreslerine verdikleri siparişlerde değil, gittikleri restoranlarda da GetirYemek avantajlarından faydalanabilecekler. Öte yandan, iş ortağımız olan restoranların da yeni müşterilerle tanışıp işlerini büyütmelerine destek olacağız” dedi.  

NASIL İŞLİYOR?

Lansmana özel sınırlı bir süre boyunca ücretsiz olarak sunulacak “GetirYemek Masa” hizmetine üye olan kullanıcılar, gittikleri “GetirYemek Masa” üye restoranında hesap öderken, uygulama üzerinden aldıkları kodu gösterdiklerinde yüzde 30’a varan indirimlerden faydalanacaklar. İlk olarak İstanbul’da beş yüzden fazla üye restoranla hayata geçen “GetirYemek Masa”, önümüzdeki dönemde genişleyecek restoran ağı ve yeni şehirler ile hizmet vermeye devam edecek.

 

ADVERTORIAL YAYIN

Art’s Magazin  Şirket Haberleri

Getiryemek’ten Yeni Hizmet: Getiryemek Masa

Getiryemek’ten Yeni Hizmet: Getiryemek Masa

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!