• İmsak 05:14
  • Güneş 06:42
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:46
  • Akşam 19:35
  • Yatsı 20:56
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İstanbul

HULUSİ AKAR, YUNANİSTAN SAVUNMA BAKANI NİKOLAOS PANAGİOTOPOULOS İLE GÖRÜŞTÜ

featured
service

HULUSİ AKAR, YUNANİSTAN SAVUNMA BAKANI NİKOLAOS PANAGİOTOPOULOS İLE GÖRÜŞTÜ

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yunanistan Savunma Bakanı Nikolaos Panagiotopoulos ile telefonda görüştü. Bakanlık, görüşmeye ilişkin, “Yapıcı ve olumlu bir havada geçen telefon görüşmesinde Milli Savunma Bakanı Akar ve Yunanistan Savunma Bakanı Panagiotopoulos, komşu iki ülke arasında iyi komşuluk ilişkilerine dayalı gündemin geliştirilmesi konusunda mutabık kaldı” açıklamasını yaptı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yunan mevkidaşı Nikolaos Panagiotopoulos ile bugün bir telefon görüşmesi yaptı. Bakanlık’tan görüşmeye ilişkin yapılan yazılı açıklamada; Panagiotopoulos’un, Türkiye’de meydana gelen depremler nedeniyle Akar’a başsağlığı dileğinde bulunduğu belirtildi. Akar’ın da Yunanistan’ın Larisa kentinde meydana gelen tren kazasında yaşamını yitirenler için taziye dileklerini ilettiği kaydedildi.

Açıklamanın devamında, “Bakan Akar ayrıca, büyük yıkıma neden olan ve Cumhuriyet tarihinin en büyük felaketleri arasında yer alan 6 Şubat depremleri nedeniyle Yunanistan Savunma Bakanı Panagiotopoulos’un gönderdiği taziye mesajı ve Yunanistan’ın gösterdiği dayanışma için teşekkür etti. Yapıcı ve olumlu bir havada geçen telefon görüşmesinde Milli Savunma Bakanı Akar ve Yunanistan Savunma Bakanı Panagiotopoulos, komşu iki ülke arasında iyi komşuluk ilişkilerine dayalı gündemin geliştirilmesi konusunda mutabık kaldı” denildi.

Art’s Magazin  Gündem

HULUSİ AKAR, YUNANİSTAN SAVUNMA BAKANI NİKOLAOS PANAGİOTOPOULOS İLE GÖRÜŞTÜ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!