KORAY AYDIN: GENEL BAŞKANIMIZIN DURUMU GAYET İYİ, DİNLENİYOR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KORAY AYDIN: GENEL BAŞKANIMIZIN DURUMU GAYET İYİ, DİNLENİYOR

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in; “Genel Başkanımız gayet iyi, dinleniyor. Doktorlar en kısa zamanda ayrılabileceğini ifade ettiler. Genel Başkanımızın bir ricası var ‘bekleyen arkadaşlar evlerine dönsünler’ diyor. Onun bu mesajını da bütün arkadaşlara herkese iletmiş olalım” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu akşam saatlerinde çarpıntı sebebiyle Ankara Güven Hastanesi’ne gitti. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Koray Aydın, hastane önünde Akşener’in sağlık durumuna ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“Genel Başkanımız gayet iyi dinleniyor, doktorlar en kısa zamanda ayrılabileceğini ifade ettiler. Genel Başkanımızın bir ricası var ‘bekleyen arkadaşlar evlerine dönsünler’ diyor. Onun bu mesajını da bütün arkadaşlara herkese iletmiş olalım.”

Akşener’in sağlık durumuna ilişkin Dr. Mustafa Cesur, “Şimdi Sayın Genel Başkanımızın yanından geliyorum herkese çok selam söyledi. Gayet iyi zaten genel durumu da bugün istirahat edecek. ‘Herkes artık evine gitsin, aklım burada kalmasın’ diyor, ben de bunu ileteyim” diye konuştu. Akşener’in taburcu olması için Cesur, “Saati belli olmaz ama sabah saatlerinde olur diye düşünüyoruz şu an itibariyle net söyleyemem” dedi.

 

Art’s Magazin  Gündem

KORAY AYDIN: GENEL BAŞKANIMIZIN DURUMU GAYET İYİ, DİNLENİYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!