• İmsak 05:14
  • Güneş 06:42
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:46
  • Akşam 19:35
  • Yatsı 20:56
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İstanbul

MUSTAFA ŞENTOP: “EN ZOR ZAMANLARDA YÜKSEK KALBÎ HASSASİYET VE CESARETLE EN ÖNDE YÜRÜYEN KADINLARIMIZIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ TEBRİK EDİYORUM”

featured
service

MUSTAFA ŞENTOP: “EN ZOR ZAMANLARDA YÜKSEK KALBÎ HASSASİYET VE CESARETLE EN ÖNDE YÜRÜYEN KADINLARIMIZIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ TEBRİK EDİYORUM”

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Sevgi ve şefkati yüreklerden hayatlara taşıyan, tüm insanlık için merhamet duygularını yeryüzünde iyilik hareketine dönüştüren, en zor zamanlarda yüksek kalbî hassasiyet ve cesaretle en önde yürüyen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı. Şentop’un mesajı şöyle:

“Sevgi ve şefkati yüreklerden hayatlara taşıyan, tüm insanlık için merhamet duygularını yeryüzünde iyilik hareketine dönüştüren, en zor zamanlarda yüksek kalbî hassasiyet ve cesaretle en önde yürüyen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.

“GÖNLÜ YARALI NİCE ANNEMİZİN, KARDEŞİMİZİN, EVLADIMIZIN DERİN ACILARI HER BİRİMİZİN YÜREĞİNİ DAĞLAMAYA DEVAM ETMEKTEDİR”

Yaşadığımız büyük afetten etkilenen, canlarını, sevdiklerini, ailelerini kaybeden tüm kardeşlerimize sabırlar diliyorum. Gönlü yaralı nice annemizin, kardeşimizin, evladımızın derin acıları her birimizin yüreğini dağlamaya devam etmektedir. Deprem bölgesindeki yaraları hassasiyetle sarmak için hep birlikte tüm gücümüzle çalışırken, gelecekte milletimizin bir daha böylesi acılar yaşamaması için şehirlerimizin yeniden ihyası ve inşası aşamasında depreme karşı gerekli tüm önlemleri almakta kararlıyız.

“DEPREMDEN ETKİLENEN ANNELERİ, ÇOCUKLARI, BEBEKLERİ ŞEFKAT KANATLARIYLA SARIYOR VE TÜM İHTİYAÇLARINI İNCELİKLE DÜŞÜNÜYORLAR”

Geleceğimizin inşasına hep birlikte omuz omuza yön vereceğiz. Hiçbir ayrımcılık ve haksızlığa asla müsaade etmeden, kız çocuklarımızı hayatın her alanında daima en güçlü şekilde teşvik edecek, hayallerini gerçeğe dönüştürme yolculuğunda daima yanlarında olacağız. İlk günden itibaren ülkemizin ve dünyanın her köşesinden kadınlarımız, gönüllü ya da görevli tüm güçleri ve emekleriyle kardeşlerinin yanındalar. Özellikle depremden etkilenen anneleri, çocukları, bebekleri şefkat kanatlarıyla sarıyor ve tüm ihtiyaçlarını incelikle düşünüyorlar.

“8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ TEKRAR TEBRİK EDİYOR, AZİZ MİLLETİMİZİN HER BİR FERDİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Yorganını, sobasını gönderen, dualarla çoraplar ören ninelerimiz, ekmeğini kardeşleri için pişiren Anadolu insanımız, sivil toplum gönüllüleri, asker, polis, arama kurtarma görevlisi, mühendis, öğretmen, din görevlisi, sağlık çalışanı, kuaför, psikolog ve daha nice kadınlarımız… Tarihin en zor zamanlarında olduğu gibi milletimizin sarsılmaz birliği ve kardeşliğine, kadınlarımızın zorluklarla mücadele azmi ve inancına bir kez daha şahit oluyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tekrar tebrik ediyor, aziz Milletimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum.”

Art’s Magazin  Gündem

MUSTAFA ŞENTOP: “EN ZOR ZAMANLARDA YÜKSEK KALBÎ HASSASİYET VE CESARETLE EN ÖNDE YÜRÜYEN KADINLARIMIZIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ TEBRİK EDİYORUM”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!