TESK BAŞKANI PALANDÖKEN: SİGORTALILIK BİLİNCİNİN ÖNEMİNİ İYİ KAVRAMALIYIZ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TESK BAŞKANI PALANDÖKEN: SİGORTALILIK BİLİNCİNİN ÖNEMİNİ İYİ KAVRAMALIYIZ

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken yaşanan deprem ve sel afetlerinin ardından üzgün olduğunu belirterek, “Can ve mal güvenliğimizi sağlamak, yarınlara daha emin adımlarla ulaşmak için sigortalılık bilincinin önemini iyi kavramalıyız” dedi.

TESK Başkanı Bendevi Palandöken, faaliyetine yeni başlayan Aveon Global Sigorta’nın Ankara’daki Bölge Ofisi açılışını yaptı. Açılışta konuşan Palandöken, “Yaşanan son depremler ve sel felaketlerinin ardından kaybettiğimiz canlar için ülkece hepimiz çok üzgünüz. Şimdi geçmişi unutmadan yaraları sarma vakti. Bu yaraları sarma noktasında sigorta yaptırmak çok önemli bir yer tutuyor. Can ve mal güvenliğimizi sağlamak, yarınlara daha emin adımlarla ulaşmak için sigortalılık bilincinin önemini iyi kavramalıyız” dedi.

“SİGORTA İNSANIN GÜVENİ, GELECEĞİ VE İLERİYE YAPTIĞI YATIRIMDIR”

Yaşanan son doğal afetler sonrasında sigortanın önemine dikkat çeken Palandöken, “Sigorta ayrı bir faaliyet alanı, insanın güveni, geleceği ve ileriye yaptığı yatırımdır. Ülkece yaşadığımız asrın felaketleri vatandaşlarımızın kendini güvence altına almasını gerekli kıldı. Tabii bu da sigorta yaptırmanın daha da ön plana çıkmasını sağladı. Her zaman hayatımızın bir parçası olan sigortanın önemini sadece bu felaketleri yaşadıktan sonra değil, normal bir zamanda da idrak etmeliyiz” diye konuştu.

Art’s Magazin  Bülten

TESK BAŞKANI PALANDÖKEN: SİGORTALILIK BİLİNCİNİN ÖNEMİNİ İYİ KAVRAMALIYIZ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!