TÜM TÜRKİYE’DE EĞİTİM ÖĞRETİME 13 ŞUBAT’A KADAR ARA VERİLDİ

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜM TÜRKİYE’DE EĞİTİM ÖĞRETİME 13 ŞUBAT’A KADAR ARA VERİLDİ

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Malatya’da yaptığı açıklamada “Bugünden itibaren tüm Türkiye’de tüm okullarımızı 13 Şubat’a kadar, bir hafta tatil ediyoruz. Bu kararı alırken; tüm illerimizdeki özellikle 10 ilimizdeki okullarımızın tamamı vatandaşlarımızın hizmeti için açık tutulacak. Konaklama yemek ikramı ile ilgili her türlü hizmet okullarımızda öğretmenevlerimizde 7/24 biçimde vatandaşlarımıza kesintisiz biçimde intikal ettirilecek” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem bölgesi olan Malatya’da bugün yaptığı açıklamada tüm okulların 1 hafta tatil edildiğini açıkladı. Bakan Özer şunları söyledi:

“Şu andaki tüm Türkiye’deki iklim şartları göze alarak ve deprem bölgelerindeki çalışmaların çok daha suhuletle olması bağlamında sadece deprem bölgesindeki illerin değil, çevresindeki illerin de suhuletli biçimde süreçlerin yönetilmesi için bugünden itibaren tüm Türkiye’de tüm okullarımızı 13 Şubat’ta kadar 1 hafta tatil ediyoruz… Bu 10 il dışındaki vatandaşlarımızın akrabalarına ulaşımını kolaylaştırma anlamında da bu kararı almış bulunuyoruz. Bu kararı alırken; tüm illerimizdeki özellikle 10 ilimizdeki okullarımızın tamamı vatandaşlarımızın hizmeti için açık tutulacak. Konaklama yemek ikramı ile ilgili her türlü hizmet okullarımızda öğretmenevlerimizde 7/24 biçimde vatandaşlarımıza kesintisiz biçimde intikal ettirilecek.”

 

 

Art’s Magazin  Gündem

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!