Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

YENİLENEN AŞTİ, BAŞKENTLİLER’DEN BEĞENİ TOPLUYOR 

service

YENİLENEN AŞTİ, BAŞKENTLİLER’DEN BEĞENİ TOPLUYOR 

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin (ABB) yenileme çalışmalarıyla daha modern bir hale gelen Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi  (AŞTİ), seyahat temalı kütüphane, öğrenciler için ders çalışma alanı, günlük kiralık ofis, toplantı salonları, sergi ve gösteri salonu, modern büfeler ve çocuk oyun alanlarıyla yurttaştan beğeni topluyor. 

Ankara’nın ana ulaşım noktalarından biri olan otobüs terminalinde bakım-onarım ve yenileme çalışmalarıyla AŞTİ, Başkent’e yakışır hale getirildi. ABB’nin başlattığı yenileme çalışmalarıyla AŞTİ; seyahat temalı kütüphanesiyle, öğrenciler için ders çalışma alanıyla, günlük kiralık ofisiyle, toplantı salonlarıyla, sergi ve gösteri salonuyla, çocuk oyun alanıyla yeni bir görünüme kavuştu.

BAŞKENTLİLER AŞTİ’DEKİ DEĞİŞİMDEN MEMNUN

Türkiye’nin en büyük ve en eski otobüs terminallerinden biri olan AŞTİ, yolcuların ihtiyaçlarına cevap verecek niteliklerde yurttaşa hizmet etmeye devam ediyor. Özellikle öğrenciler için konforlu bir ders çalışma alanı sunan terminalde ücretsiz internet imkanı da sağlanıyor. Seyahat öncesi AŞTİ’de zaman geçiren yolcular, ders çalışmaya gelen öğrenciler ve esnaf, terminaldeki değişimle ilgili düşüncelerini, şu sözlerle dile getirdi:

-Yağız Erdem: “Ders çalışma alanları gayet güzel düşünülmüş. Son halini beğendim. Burayı yapanların eline sağlık. Buradaki alanlar önceden yoktu. Yeni ders çalışma alanları yapılmış ve çok güzel olmuş. Oldukça konforlu. İnsanlar saatlerce zaman geçiriyor burada ders çalışıp keyifli zaman geçirebilir.”

-Şevval İkbal: “Öğrenciyim ve bu alanlara çok ihtiyaç duyuyoruz. Yenilendiğini bugün fark ettim. Öğrenciler için yapılmış bu alanlar gayet güzel olmuş.”

-Ceyda Nur Yazgı: “Eskiden burası sadece bir oturma alanıydı. Kimsenin işine yaramıyordu. Şimdi bu şekilde kütüphanenin oluşması, AŞTİ genelinin tek bir bütün halinde güzel bir şekilde dekore edilmesi çok hoşuma gitti. İnsanlara faydalı olması çok iyi olmuş.”

-Emirhan Mutlu: “Burası çok güzel olmuş. Çalışma alanları ve kitap kaynağı çok yararlı oluyor. Çocuk oyun alanları, ofisler de gayet güzel. Burası okuluma yakın ve rahat bir şekilde gelebiliyorum. Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.”

-Lokman Doğan: “Eskiden bu alana sahip değildik. Bu alanı uyumak için kullanıyorduk. Bize bu çalışma imkanı verildiği için teşekkür ediyorum. Önceden burası çalışmak için uygun değildi. Yenilenen bu alanla zamanımızı daha verimli kullanabiliyoruz.”

-Ali Çoban: “Ankara’ya sabah iniş yaptım. Geldiğimden beri burada ders çalışıyorum. Öğrenciler için oldukça konforlu bir alan olmuş. Masaların konumu ve sandalyenin rahatlığı benim evimdeki sandalyeden daha rahat. Hem ücretsiz internet var hem de masalar çok rahat.”

-Yusuf Önder: “Kitap okumak için geldim. Rahat konforlu bir yer. Ücretsiz internet imkanı da gayet iyi. Otobüs beklerken gayet verimli kullanılacak bir alan. Öğrenciler için çok güzel düşünülmüş.”

 

Art’s Magazin  Yurt

YENİLENEN AŞTİ, BAŞKENTLİLER’DEN BEĞENİ TOPLUYOR 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!