YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR, TUBİL’İN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

featured
service

YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR, TUBİL’İN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu ve TUBİL Başkanı Erol Daldaban, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

Aldıkları birincilik kupalarıyla birlikte mutluklarını paylaşan topluluk, kendilerine vermiş olduğu destekten dolayı Başkan Yaşar’a teşekkür etti.

Ekibi tek tek tebrik eden Yaşar, TUBiL’in elde etmiş olduğu birinciliklerden gurur duyduğunu belirterek, “Halk dansları bizim kültürümüz. Halk danslarımızı, müziğimizi ve giysilerimizi tanıtan yavrularımız, verdiğimiz desteklerin sonucunda aldıkları başarılarla göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Hepsinin emeğine sağlık. Onlar yeter ki çalışsın, başarılı olsun. Biz elimizden gelen tüm imkanları seferber ederiz” dedi.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA 200’E YAKIN TOPLULUĞU ELEDİLER

TUBİL Başkanı Erol Daldaban da “2022’yi 2 il, 2 bölge ve bir Türkiye Şampiyonluğu olmak üzere 5 tane birincilik ile geride bıraktık. Türkiye Şampiyonası’nda 200’e yakın topluluk arasından birinci olduk. Bu yüzden bizim için çok anlamlı. Bunun üstü bir kupa yok zaten. Şampiyonluk yolunda bizi destekleyen Başkan Fethi Yaşar’a ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR, TUBİL’İN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!