YENİMAHALLE BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE ASMMMO’NUN 33’ÜNCÜ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KONSER

featured
service

YENİMAHALLE BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE ASMMMO’NUN 33’ÜNCÜ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KONSER

Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (ASMMMO) 33’üncü Kuruluş Yıldönümü kapsamında düzenlenen “Zakkum” konserine ev sahipliği yaptı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ev sahipliğinde düzenlenen konsere, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Şahin ve yönetimi, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Hep bir ağızdan şarkıların seslendirildiği konserde dinleyiciler müzikle dolu, keyifli bir gece yaşadı.

“VERGİ VERMEK KUTSAL BİR GÖREV”

Yenimahalle Belediyesi olarak kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Fethi Yaşar, “Sizin mesleğiniz devlet için de özel sektör için de onurlu bir meslek. Siz görevinizi ne kadar doğru yaparsanız Türkiye’nin geleceği de o kadar aydınlık olacaktır. Çünkü torunlarımıza, çocuklarımıza kendi kaynaklarıyla ayakta durabilen bir Türkiye bırakmalıyız. Bugün içinde bulunduğumuz koşulları da göz önüne alırsak ekonomi her gün daha da kötüye gidiyor. Üretim arttırılmalı, az kazanandan az, çok kazanandan çok olacak şekilde vergi adaletini de sağlamalıyız.  Türkiye büyük bir devlet, büyük bir ekonomi. Yeter ki kaynaklarımız doğru şekilde kullanılsın” dedi.

ZAKKUM, BAŞKENTLİLER İÇİN SÖYLEDİ

Ünlü rock grubu Zakkum, 3 saat boyunca seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konsere gösterilen yoğun ilgi nedeniyle teşekkür eden solist Yusuf Demirkol ve ekibi, sahne performansıyla da bol bol alkış aldı.

Art’s Magazin  Yurt

YENİMAHALLE BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE ASMMMO’NUN 33’ÜNCÜ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KONSER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!