ÇANKAYA BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA BOT VE MONT YARDIMI

featured
service

ÇANKAYA BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA BOT VE MONT YARDIMI

Çankaya Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan ailelerin eğitim gören çocuklarına bot ve mont yardımında bulunuyor.

Kış aylarında çocukların kışlık giysilerle okula gidebilmeleri için bot ve mont yardımında bulunan Çankaya Belediyesi, Halk Kart desteği alan ailelerin çocuklarına da destek oluyor. Bot ve monttan oluşan paketler, çocuklara ulaştırılmak üzere okul idarecilerine teslim ediliyor. 

Hiçbir ayrım yapmadan tüm Çankayalılara eşit hizmet götürdüklerini belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, şunları söyledi:

“’Biz, en çok çocukların belediyesiyiz’ diyoruz. Çünkü çocuklar bizim geleceğimiz. Onların sağlıklı gelişimi, eğitimi, beslenmesi her şeyden önce gelir. Ekonomik şartları göz önünde bulundurarak, çocuklarımız aç kalmasın diye özellikle dar gelirli bölgelerdeki okullarda beslenme saatine sıcak yemek götürüyoruz. Çocukların sağlıklı bir ortamda eğitim alması için okullarda tadilat yapıyoruz. Kış aylarında üşümesinler diye her yıl ihtiyacı olan çocuklara bot ve mont armağan ediyoruz. Ne ekersek onu biçeriz. Biz yetişkinler ve yöneticiler çocuklarımızı geleceğe sağlıklı bir şekilde hazırlayalım ki ülkemizin de yarınları aydınlık olsun.”

ÇANKAYA BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA BOT VE MONT YARDIMI
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!