ÇANKAYA BELEDİYESİ’NİN İLKADIM GÜNDÜZ BAKIMEVİ AÇILIYOR

featured
service

ÇANKAYA BELEDİYESİ’NİN İLKADIM GÜNDÜZ BAKIMEVİ AÇILIYOR

Çankaya Belediyesi’nin yapımını tamamladığı İlkadım Gündüz Bakımevi yarın açılıyor. 

Çankaya Belediyesi, 8 yılda 8’inci kreşini İlkadım Mahallesi’nde açmaya hazırlanıyor. Çankaya Belediyesi’nin yapımını tamamladığı İlkadım Gündüz Bakımevi yarın açılacak.

Metin Oktay Mahallesi ve Karapınar Mahallesi’nde de yeni kreşlerin yapımına devam eden Çankaya Belediyesi, 2023 yılında toplam 15 kreş ile yaklaşık 2 bin çocuğa okul öncesi eğitim imkanı sunmayı planlıyor. 

Halkın ihtiyaçlarına göre yatırımlarını yaptıklarını belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, şöyle konuştu:

“BİZ, EN ÇOK ÇOCUKLARIN BELEDİYESİYİZ”

“Bebeklerden başlayarak yaş almış insanımıza kadar her yaştan Çankayalının yararlanacağı tesisler inşa ediyoruz. 8 yılı aşkın görev dönemimiz boyunca doğru belediyecilik anlayışıyla doğru yatırımları ilçemize kazandırdık. ‘Biz, en çok çocukların belediyesiyiz’ diyor ve geleceğimiz olan çocuklarımızın en temel eğitimi alacakları kreşlerimizin sayısını da artırıyoruz. En büyük yatırım, insan yapılan yatırımdır, eğitime yapılan yatırımdır. Çocuklarımızı bilimle, sanatla, felsefeyle çağdaş ve aydınlık eğitim anlayışıyla yarınlara hazırlıyoruz. İlk dönemimizde yedi yeni kreş yaptık, üç yeni kreşle daha çocuklarımız için de her yaştan Çankayalı için de yatırımlarımız devam edecek.”

 

ÇANKAYA BELEDİYESİ’NİN İLKADIM GÜNDÜZ BAKIMEVİ AÇILIYOR
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!