ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK AKSEKİ’DE MUHTARLARI DİNLEDİ

featured
service

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK AKSEKİ’DE MUHTARLARI DİNLEDİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akseki’de muhtarlarla bir araya gelerek, sorun, talep ve önerilerini dinledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akseki ilçesini ziyaret etti. Aksekili muhtarlarla ilk olarak kahvaltıda bir araya gelen Böcek, ardından belediye bürokratlarının da olduğu toplantıda muhtarların sorun ve taleplerini dinledi. Böcek, 51 mahallenin bulunduğu Akseki’ye yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu. 

AKSEKİ’YE TOPLAM 160 MİLYONLUK YATIRIM

Göreve geldiklerinden itibaren Akseki’ye 82 milyon TL’lik altyapı yatırımı yaptıklarını anlatan Muhittin Böcek, “Görev süremizin sonuna kadar Akseki’ye yapacağımız 78 milyon TL’lik yatırım daha var.  Toplamda Akseki’ye 160 milyon liralık alt yapı yatırımı yapmış olacağız. Akseki’nin nüfusu az diye, az yatırım yapmıyoruz. Kat kat yatırım yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden hizmet ediyoruz. Seçim öncesinde ne söylediysek tamamını yerine getiriyoruz. Her şeye rağmen geçmiş döneminin borçlarını ödüyoruz. Borç edebiyatı yapmıyoruz, ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz” diye konuştu.

“BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE ANTALYA’NIN TAMAMINA HİZMETLERİMİZİ GÖTÜRÜYOR”

Yerelden kalkınmaya önem verdiklerini ifade eden Böcek, “Yerelden kalkınarak, kadınlarımızın yüzünün güldüğü, gençlerin hayata umutla bakacağı, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında daha aydınlık daha mutlu, özgürce yaşayacağımız güzel günler için çalışıyoruz. Birlik beraberlik içinde Antalya’nın tamamına hizmetlerimizi götürüyor. Azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ESNAFI ZİYARET ETTİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, toplantının ardından ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafla sohbet eden Başkan Muhittin Böcek, bol kazançlar diledi. Böcek, Akseki Kaymakamı Volkan Hülür’ü de makamında ziyaret ederek, ilçenin sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Böcek, Akseki CHP İlçe Başkanlığı ve İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na da ziyarette bulunarak, partililerle bir araya geldi.

KADIN MUHTARA ZİYARET

Gittiği her ilçede pozitif ayrımcılık yaparak bir kadın muhtarı ziyaret geleneğini de sürdüren Başkan Muhittin Böcek, Akseki Belenalan Mahalle Muhtarı Havva Arıcı’yı ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi. Akseki’de düğmeli evleri de inceleyen Böcek, karşılaştığı Alman turist grubuyla sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK AKSEKİ’DE MUHTARLARI DİNLEDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!