AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, DİDİM’DE YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

featured
service

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, DİDİM’DE YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Didim Belediyesi ortaklığında yürütülen Akbük altyapı yatırımları kapsamında Fevzipaşa ve Denizköy Mahalleleri’nde kanalizasyon çalışmalarına başlandı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) Akbük’te Fevzipaşa ve Denizköy Mahalleleri’nde kanalizasyon altyapı çalışması başlattı. Söz konusu çalışmala yaklaşık 144 milyon liralık kaynak ayrıldı. Fevzipaşa ve Denizköy Mahalleleri’nde toplam 57 bin 500 metrelik kanalizasyon, terfi ve iletim hattı yapılacak, dört adet terfi merkezi inşa edilerek, 900 adet parsel bacası ve 2 bin 700 metre parsel bağlantısı yapılacak. Kısa sürede bitirilmesi planlanan çalışmalarla birlikte Akbük kanalizasyon sistemi devreye alınacak.

BAŞKAN ATABAY: “AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE TERTEMİZ BİR AKBÜK KAZANDIRACAĞIZ”

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından Fevzipaşa ve Denizköy Mahallelerinde altyapı kanalizasyon çalışmalarına başlandı. Aydın Büyükşehir Belediyemiz tarafından iki büyük mahallemizde yapılan dev altyapı yatırımlarının kısa sürede tamamlanması planlanıyor. Buradan Özlem Başkanımıza ve emeği geçen herkese Didim halkı adına teşekkür ediyorum. Kanalizasyon çalışmalarının ardından Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte gerçekleştireceğimiz üst yapı çalışmalarıyla birlikte tertemiz bir Akbük kazandıracağız” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, DİDİM’DE YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!