Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

DİDİM BELEDİYESİ’NDEN FEVZİPAŞA MAHALLESİ’NDE MOLOZ TEMİZLEME ÇALIŞMASI

featured
service

DİDİM BELEDİYESİ’NDEN FEVZİPAŞA MAHALLESİ’NDE MOLOZ TEMİZLEME ÇALIŞMASI

Didim Fevzipaşa Mahallesi’nde boş arazilere gelişi güzel bir şekilde atılan molozlar, Didim Belediyesi ekipleri tarafından temizlendi.

Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Fevzipaşa Mahallesi’nde boş araziye gelişi güzel bırakılan ve çevre kirliliğine yol açan molozlar temizlenmeye başlandı. Belediye’ye ait iş makineleri ve kepçeler yardımı ile toplanan tonlarca moloz, kamyonlara yüklenerek katı atık depolama merkezine gönderildi.

Çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Kent genelinde yaşayan vatandaşların sağlığını korumak ve gelecek nesillere temiz bir Didim bırakmak amacıyla, temizlik ve hijyen çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Didim Fevzipaşa Mahallesi’nde boş arazilere gelişi güzel atılarak çevre ve görüntü kirliliğine sebep olan molozları kaldırmak için çalışma başlattık. Ekiplerimiz tarafından bölgeden toparlanan tonlarca moloz katı atık depolama merkezine gönderildi. Çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

DİDİM BELEDİYESİ’NDEN FEVZİPAŞA MAHALLESİ’NDE MOLOZ TEMİZLEME ÇALIŞMASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!