DİDİM BELEDİYESİ’NDEN MOLOZ TEMİZLEME ÇALIŞMASI

service

DİDİM BELEDİYESİ’NDEN MOLOZ TEMİZLEME ÇALIŞMASI

Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, 75. Yıl Sanayi Sitesi ile Dolunay Caddesi arasından yer alan boş alanlara atılan molozları temizledi.

Didim Belediyesi ekipleri, kentte boş alanlara atılan molozlara yönelik temizleme çalışmaları başlattı.

Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında 75. Yıl Sanayi Sitesi ve Dolunay Caddesi arasında kalan boş araziye atılan molozlar temizlenmeye başlandı. Didim Belediyesi’ne ait iş makineleri ve kepçeler yardımıyla toplanan tonlarca moloz, kamyonlara yüklenerek katı atık depolama merkezine gönderildi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Kentimiz genelinde temizlik ve hijyen konusunda çalışmalarımızı taviz vermeden sürdürüyoruz. İlçemizde sağlıksız ve kötü bir görünüme sebep olan molozlarımızı kaldırmak için çalışma başlattık. Çalışma kapsamında 75. Yıl Sanayi Sitesi ve Dolunay Caddesi üzerinde boş araziye atılan molozları iş makineleri ve kepçeler yardımı ile toplayıp kamyonlara yükleyerek katı atık depolama merkezine gönderiyoruz. Çalışmalarımız ilerleyen günlerde de devam edecektir” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

DİDİM BELEDİYESİ’NDEN MOLOZ TEMİZLEME ÇALIŞMASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!