DİDİM BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE DESTEK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DİDİM BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE DESTEK

Didim Belediyesi, çevrim içi eğitim alan üniversite öğrencilerinin yararlanabilmesi için, Didim Belediyesi Gençlik Merkezi ve DİGEM Sanat Akademisi bünyesinde bilgisayar sınıfı oluşturdu.

Çevrim içi eğitim alan üniversite öğrencilerinin yararlanabilmesi için Didim Belediyesi Gençlik Merkezi ve DİGEM Sanat Akademisi bünyesine 10 adet bilgisayar sınıfı eklendi. 

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, “Maalesef üniversiteler kapatıldığı için bazı gençlerimizin internete ulaşamayacağını düşündük. Sunum yapıyorlar, sınava giriyorlar, rahat ortam istiyorlar. O nedenle biz, böyle bir yer düşündük. Gençlik Merkezi bünyesinde 10 bilgisayar ile çalışmaya başlayacaklar. Derslerle ilgili burada eğitimler verilecek. Ayrıca öğrencilerimizden gelecek talebe göre burada düzenlemeler olacak. Süreç içerisinde burayı büyüteceğiz” dedi.

Hisar Mahallesi Pınar Caddesi No:75/A adresinde bulunan Didim Belediyesi Gençlik Merkezi ve DİGEM Sanat Akademisi’ne kurulan bilgisayar sınıfı her gün 08:30’da öğrencilerin kullanımına açılacak. Bilgisayar sınıfından yararlanmak isteyen öğrenciler, 0256 503 36 00 nolu telefon üzerinden yetkililerle iletişime geçebilecek.

Art’s Magazin  Yurt

DİDİM BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE DESTEK

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!