‘DİDİM MASALINI ANLATIYOR’ KİTAP SETİ TANITILDI

featured
service

‘DİDİM MASALINI ANLATIYOR’ KİTAP SETİ TANITILDI

Didim Belediyesi, Didim Kaymakamlığı ve Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde hazırlanan ‘Didim Masalını Anlatıyor’ kitap seti, düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. 

Didim’e bağlı Akbük Mahallesi’ndeki Akbük Nurullah Kocabıyık İlkokulu’nda düzenlenen tanıtım toplantısına, Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca ve eşi, Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan, Didim Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci, Didim İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Gani Solak, Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Sait Üstündağ, Akbük Nurullah Kocabıyık İlkokulu Müdürü İbrahim Karamanlıoğlu, ‘Didim Masalını Yazıyor’ kitabını hazırlayan proje ekibi, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Tanıtım toplantısında konuşan proje koordinatörü Özlem Bayrak Mutluay, “Amacımız, güzel ve tarihi kültürel değerlerle örülü Didim’i tüm Türkiye’ye, hatta dünyaya tanıtmak ve Didim’in anlatacaklarını çocuklara ulaştırmak” diye konuştu. 

Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca ise “‘Didim Masalını Anlatıyor’ projesi hem Didim’i anlatan hem de öğretmenlik ve eğitim sanatının bütün inceliklerini bu güzel ekip tarafından çok güzel konuşturulduğu mükemmel bir proje olmuş, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Protokol üyeleri tarafından yapılan konuşmaların ardından kitapla ilgili, öğrencilerin oyunculuğunda çekilen tanıtım videosu izlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda İbrahim Karamanlıoğlu, Berrin Muslu, Halime Tanrıverdi, Yasin Ceylan, Zinet Çalışkan Ünay, Özlem Bayrak Mutluay’dan oluşan proje ekibine, protokol üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi.

Art’s Magazin  Yurt

‘DİDİM MASALINI ANLATIYOR’ KİTAP SETİ TANITILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!