EFELER BELEDİYESİ İŞÇİLERİNE EK ZAM

service

EFELER BELEDİYESİ İŞÇİLERİNE EK ZAM

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, belediye işçilerinin maaşlarında iyileştirme yapılmasını içeren protokolü imzaladı. İşçiler, Başkan Atay ile bir araya gelerek teşekkürlerini ilettiler.

Efeler Belediyesi işçilerinin maaşlarına iyileştirme yapılması talebini değerlendiren Başkan Atay, imzaladığı protokolle işçilerin maaşlarına ek zam yaptı.

Protokolün imzalandığının duyurulmasının ardından Efeler Belediyesi işçileri, Başkan Atay ile bir araya geldi.

“BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ”

İşçilere verebilecekleri en yüksek zam oranını verdiklerini belirten Başkan Atay, belediye emekçilerine seslenerek, “Sizlerin emeğinin bu kadar olmadığını biliyoruz.  Ortak bir noktada buluşarak verebileceğimiz en yüksek oranı veriyoruz. Bütçemiz ilk geldiğimiz yıldan itibaren beş kat yükseldi. Yüksek enflasyon nedeniyle sizin de giderleriniz çok yükseldi, gelirleriniz sabit kaldı. Ben de bir memur çocuğu olarak maaşın aile için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyim. Efeler Belediyesi olarak biz de öncelikle işçilerimizin maaşlarını ödüyoruz.  Bizim için çok değerlisiniz. Çok anlayışlısınız sizlerden çok memnunuz. Belediye meclis üyelerimizden de çok memnunum. Hep birlikte çok güzel bir çalışma yapıyoruz. İnşallah ilerleyen yıllarda emeğinizin karşılığını alarak sizlere daha yüksek ödeme imkânları bularak birlikteliğimize devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Belediye işçileri de Başkan Atay’a ekonomik şartların giderek zorlaştığı bu dönemde emekçiden yana bir adım atarak yaşam şartlarını iyileştirdiği için teşekkür etti. 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

EFELER BELEDİYESİ İŞÇİLERİNE EK ZAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!