GERMENCİK’TE ŞEHİT CAFER SOKAĞI’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR 

featured
service

GERMENCİK’TE ŞEHİT CAFER SOKAĞI’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR 

Germencik Belediyesi, ilçenin işlek güzergahlarından Şehit Cafer Sokak’ta aydınlatma, tak, yol yapımı, çevre düzenlemesi ve kent estetiği çalışmalarını içeren projeyi yaşama geçiriyor. 

Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in talimatıyla ekipler, Camikebir Mahallesi ile Yedieylül Mahallesi’ni birbirini bağlayan Şehit Cafer Sokak’ta düzenleme çalışmalarına başladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ASKİ Genel Müdürlüğü ekipleriyle eş zamanlı olarak altyapı ve üstyapı çalışmalarının devam ettiği sokak, projenin tamamlanmasıyla yeni çehresine kavuşacak. 

İlçenin daha güzel bir görünüme kavuşması için çalışmaların devam edeceğini belirten Başkan Öndeş, “İlçemizin dokusunu değiştiriyor modern, güzel ve ışıl ışıl bir kent için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Germencik Belediyesi olarak ilçemizin işlek ve önemli güzergahlarından olan Şehit Cafer Sokak’ta aydınlatma, tak, yol yapımı, çevre düzenlemesi ve kent estetiği gibi çalışmaları içeren projemizi hayata geçirmek için faaliyetlerimize başladık. Hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu. 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

GERMENCİK’TE ŞEHİT CAFER SOKAĞI’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!