KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI GÜNEL, DERNEKLERLE TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI GÜNEL, DERNEKLERLE TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Konya Hadimliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halil İbrahim Dumlu ve Kuşadası Tokatlılar Yardımlaşma Derneği (KUTODER) Başkanı Özgür Teoman İvgen ile bir araya geldi. Her iki derneğin yöneticilerinin de katıldığı toplantıda, ilçede yaşama geçirilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Günel, Kuşadası Konya Hadimliler Kültür ve Dayanışma Derneği ve Kuşadası Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanları ve yöneticileriyle bir araya geldi. Başkanlık makamında düzenlenen toplantıda Başkan Günel tarafından her iki derneğin yöneticilerine, Kuşadası genelinde devam eden alt ve üstyapı yatırımları, ‘Kent Meydanı Projesi’ ve düzenlenecek kültür sanat faaliyetleri hakkında bilgi verildi. 

Kuşadası’nın gün geçtikçe büyüyen ve gelişen bir kent olduğunu belirten Günel, “Kentimizde Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen hemşehrilerimiz yaşıyor. Kuşadası Belediyesi olarak ayrım gözetmeden hizmetlerimizi tüm mahallelerimize ulaştırıyoruz. Ekip arkadaşlarımla birlikte Kuşadası’nı hak ettiği yere getirmek için çok çalışıyoruz. Kentimizin birçok farklı mahallesinde başlattığımız alt ve üstyapıyı yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bizim için toplumun farklı kesimlerini temsil eden dernek ve sivil toplum kuruluşlarıyla temas halinde olmak çok önemli” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI GÜNEL, DERNEKLERLE TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!