Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN AFYONKARAHİSAR’A JEOTERMAL İNCELEME GEZİSİ

featured
service

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN AFYONKARAHİSAR’A JEOTERMAL İNCELEME GEZİSİ

Kentin sahip olduğu termal kaynakları sağlık turizmi alanında etkin ve verimli biçimde kullanmak amacıyla yatırımlarını sürdüren Kuşadası Belediyesi, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret ederek, Afyon Jeotermal A.Ş.’nin (AFJET) tesislerinde teknik inceleme yaptı. 

Davutlar’da bulunan jeotermal kaynakları sağlık turizmi alanında en doğru biçimde kullanmak amacıyla çalışmalarına devam eden Kuşadası Belediyesi yetkilileri, Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi’nin ardından jeotermal alanında önemli bir kent olan Afyonkarahisar’ı ziyaret etti. Ziyarete Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Çengel ile jeotermal alanda kaynak yaratmak ve yatırım yapmak amacıyla belediye bünyesinde kurulan Ada Davutlar Jeotermal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Umut Şenol katıldı.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve AFJET Genel Müdürü İsmail Kara ile bir araya gelen konuk heyet, daha sonra Türkiye’nin en büyük jeotermal turizm termal hattına sahip AFJET’i ziyaret etti. AFJET’in otellerle yapmış olduğu çalışmalar, konutların ısıtılması, jeotermal elektrik üretimi ile ilgili yürüttüğü projeler hakkında AFJET Genel Müdürü Kara’dan bilgi alan yetkililer, tesiste incelemelerde bulundu.

 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN AFYONKARAHİSAR’A JEOTERMAL İNCELEME GEZİSİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!