KUŞADASI BELEDİYESİ’NE BAĞLI ARYA TESİSLERİ, YENİ YATIRIMLARLA GÜÇLENDİ

featured
service

KUŞADASI BELEDİYESİ’NE BAĞLI ARYA TESİSLERİ, YENİ YATIRIMLARLA GÜÇLENDİ

Kuşadası Belediyesi’ne bağlı Arya Turistik Tesisleri A.Ş, 2022 yılında yaptığı 8 milyon 671 bin TL’lik yatırım ile bir yandan mevcut tesislerinin alt ve üstyapısını yenilerken bir yandan da kente yeni turistik tesisler kazandırdı.

Kuşadası Belediyesi iştiraklerinden Arya A.Ş tarafından işletilen turistik tesisler, 2022 yılında da kalitenin adresi olmayı sürdürdü. Arya A.Ş, 2021 turizm sezonu öncesinde bütünüyle yenileyerek modern ve estetik bir yapıya kavuşturduğu mevcut tesislerinin yanı sıra 2022 sezonunda yaptığı yeni yatırımlarla bünyesine yeni tesisler ekledi.

8 MİLYON 671 BİN TLLİK YENİ YATIRIM

Arya A.Ş, 2022 yılında kent sakinlerine daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için 8 milyon 671 bin TLlik yatırım yaptı. Araç filosunu güçlendiren ve tüm tesislerini yenileyen Kuşadası Belediyesi öz iştiraki ARYA A.Ş, bir yılda 334 kişiye de istihdam sağladı. 

UYGUN FİYATA LEZİZ YEMEKLER ADA ASANSÖRDE

Arya A.Ş.ye bağlı olarak Gazibeğendi, Atatürk Bulvarı, Bülent Ecevit Parkı ve Güvercinadada yer alan tesislerin yanı sıra 2022 turizm sezonunda kente kazandırılan Ada Asansör Balık Restoranı eşsiz manzarası ve lezzetli yemekleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmayı sürdürüyor. Ada Asansör Balık Restoranı diğer restoranlara göre uygun fiyatları ile her kesimden ziyaretçiyi ağırlıyor.

ADACAMPING YIL BOYUNCA 25 BİN KİŞİYİ AĞIRLADI

Kuşadası Belediyesi ile Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından pandemi sonrası ortaya çıkan yeni turizm” anlayışı doğrultusunda Sevgi Plajı’nda açılan ve Arya A.Ş tarafından işletilen Ada Camping’ isimli kamp ve karavan alanı ise 2022 yılında 7 bin metrekare daha büyütülerek yıl boyunca 25 bin kişiyi misafir etti. Misafir kapasitesi büyütülen kamp alanında kaliteli hizmetten ödün verilmeden duş ve tuvalet alanları da arttırıldı.

NAZİLLİ PAZARINDA DÜKKÂN KAPASİTESİ ARTTIRILDI

Belediye işletmelerinde kaliteli hizmetin adresi haline gelen Arya A.Ş tarafından işletilen Kuşadası Nazilli Halk Pazarı’nda bulunan dükkânlara 17 yeni dükkân eklenerek ürün ve hizmet çeşitliliğinin artması sağlanırken aynı zamanda esnafa da kazanç sağlayabilecekleri yeni alanlar sağlanmış oldu.

GÜNBATIMININ KEYFİ ADA CAFEDE YAŞANIYOR

ARYA A.Ş. kent merkezine uzak mahallelerde yaşayan Kuşadalıları unutmadı. Güzelçamlı ve Davutlar mahallelerinde yaşayan kent sakinlerinin de keyifle vakit geçirirken uygun fiyata iyi hizmet alabilmesi için Nevzatbiçer sokakta bulunan ve Günbatımı Cafe’ ismiyle bilinen alanın kapasitesi arttırıldı ve daha çok ziyaretçiyi ağırlayabilecek modern ve estetik bir görünümde Ada Cafe’ ismiyle tekrar hizmete sunuldu. 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

KUŞADASI BELEDİYESİ’NE BAĞLI ARYA TESİSLERİ, YENİ YATIRIMLARLA GÜÇLENDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!