SÖKE BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞA BU KEZ ZEYTİNYAĞI DESTEĞİ

service

SÖKE BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞA BU KEZ ZEYTİNYAĞI DESTEĞİ

Söke Belediyesi, kendisine ait arazilerden hasat ettiği zeytinlerden elde ettiği zeytinyağlarını, yine kendi üretimi unlarla birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıyor.

Söke Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sorumluluk alanında bulunan zeytin ağaçlarının mahsullerini topladı. Zeytin ağaçlarından elde edilen ürünü zeytinyağına dönüştüren Belediye, bu zeytinyağlarını da Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler aracılığıyla vatandaşlara dağıtıyor.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, “Bu yıl kendi arazilerimizde bulunan ve atıl olarak görülen zeytin ağaçlarının meyvelerinin telef olmadan kendi ekiplerimizce toplanmasına karar verdik. Zeytinlerden elde edilen zeytinyağlarını ise yurttaşlarımızla buluşturuyoruz. Dağıtımı devam eden gıda paketleri ve yine kendi hasadımızdan elde ettiğimiz un paketleriyle birlikte zeytinyağı da dağıtıyoruz. Sosyal belediye olarak kış ayları ve zorlu ekonomik koşullarda vatandaşlarımızın refah ve mutluluğu için desteklerimiz sürüyor” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

SÖKE BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞA BU KEZ ZEYTİNYAĞI DESTEĞİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!