BURHANİYE BELEDİYESİ KENT TİYATROSU’NUN YENİ OYUNU SAHNELENDİ

featured
service

BURHANİYE BELEDİYESİ KENT TİYATROSU’NUN YENİ OYUNU SAHNELENDİ

24. yaşını kutlayan Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu, 18. Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali kapsamında ilk kez sahneledikleri “Çifte Balayı” isimli tiyatro oyunu ile yüzlerce tiyatroseveri, Reha Yurdakul Kültür Merkezi’nde ağırladı.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve eşi Nuriye Deveciler, Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban ve Meclis üyelerinin de katıldığı etkinliğe, tiyatroseverler yoğun ilgi gösterdi.

Genel Sanat Yönetmenliğini O. Uğur Mamuk’un üstlendiği, Semra Mamuk’un yönettiği iki perdelik komedi oyunu, Reha Yurdakul Kültür Merkezinde sahnelendi. Tayfun Türkili’nin yazdığı oyunda Semra Mamuk, Ceyda Demiröz ve Adibiye Duran perdeye uyarlayarken, Onur Cebeci, Canan Yaşar, Selin Erim, Berk Yıldız, Ceyda Demiröz sahne aldı.

Oyunun ardından tüm ekibe teşekkür etmek ve plaket takdim etmek üzere sahneye çıkan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediyesi olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduğunu belirterek, “Bu akşam burada, 24. Yılını kutlayan Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunun oyununu keyifle izledik. Başta Uğur Mamuk ve Semra Mamuk’u ve zevkle seyrettiğimiz tüm oyuncularımızı, teknik ekibi kutluyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

BURHANİYE BELEDİYESİ KENT TİYATROSU’NUN YENİ OYUNU SAHNELENDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!