EDREMİT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI TAYFUN CANLI’YA BATI TRAKYA’DAN ZİYARET

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EDREMİT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI TAYFUN CANLI’YA BATI TRAKYA’DAN ZİYARET

Batı Trakya Türklerinin merhum lideri Dr. Sadık Ahmet’in oğlu Levent Sadık Ahmet, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’yı ziyaret etti.

Batı Trakya’da Türk azınlığının demokratik hakları için yıllarca mücadele veren, Dostluk Eşitlik Partisi kurucusu ve eski Rodop Bağımsız Milletvekili Dr. Sadık Ahmet’in oğlu Levent Sadık Ahmet, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’yı makamında ziyaret etti. 

Canlı’ya görevinde başarılar dileyen Ahmet, “Tanıştığımız ilk gün aldığım pozitif enerji ile iyi ve güzel yerlerde görev alacağına emindim. Rahmetli babam Dr. Sadık Ahmet’in de hayali, başarılı gençlerin önünü açmaktı. Başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Canlı da ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, “Ziyaretinden ve şahsıma yönelik övgü dolu sözlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Batı Trakya’daki soydaşlarımızın her zaman yanında olan ve yüreğindeki Türkiye sevgisini bayrak gibi üstünde taşıyan Levent Sadık Ahmet, gösterdiği teveccüh ve güzel dilekleri ile her zaman yüreğimin en derin köşesinde yer alacaktır” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

EDREMİT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI TAYFUN CANLI’YA BATI TRAKYA’DAN ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!