Burhaniye’de Sokak Aydınlatmasının Kırılmasına Mahalle Halkı Tepki Gösterdi

service

Burhaniyede Sokak Aydınlatmasının Kırılmasına Mahalle Halkı Tepki Gösterdi

Burhaniye’de Sokak Aydınlatmasının Kırılmasına Mahalle Halkı Tepki Gösterdi

SEFER TALAY

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Ören sahil yolunda belediye tarafından yapılan ışıklı taşların kırılması bölge sakinlerinin tepkisine neden oldu. 2067. Sokak’taki ışıklı taşların sık sık kırıldığını anlatan Ören Mahalle muhtarı İlker Kurt, “Belediyemiz, 2-3 defa bu taşları yenilenmesine rağmen her defasında zarar veriliyor. Biz bunları kıran şehir magandasının acilen cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

Balıkesir’in Burhaniye ilçesi Ören Mahallesi 2067. Sokak’taki ışıklı taşların şehir magandaları tarafından sık sık kırılmasına mahalle halkı tepki gösterdi.

“HERKESİN DUYARLI OLMASI LAZIM”

Ören Mahallesi Muhtarı İlker Kurt, “Eşsiz güzellikteki Ören Mahallemize belediyemiz böyle ışıklı yol yaptı. Bu, kent estetiğine ve Ören Mahallemize değer kattı. Maalesef birileri, şehir magandaları bu ışıklarımızı kırıyor. Biz şehir magandalarını kınıyoruz. Önlem alınmasını istiyoruz yetkililerden. Belediyemiz, 2-3 defa bu taşları yenilenmesine rağmen her defasında zarar veriliyor. Biz bunları kıran şehir magandasının acilen cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

Mahalle sakinlerinden Mustafa Karabıyık da “Burhaniye’mize yapılmış bir hizmet var. Güzel bir hizmet. İnsanlar hakikaten beğenerek takdir ettiler. Ama yapılan hizmetlerin bozulması, kırılması, yıpratılması insanları rahatsız ediyor. Buna hepimizin sahip olması lazım. Milletin paraları ile yapılan bir hizmet. Üzülüyoruz tabi. Olmaması gerekir. Olmaması için de herkesin duyarlı olması lazım. Yapanları uyarmamız lazım” diye konuştu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

Işıklandırılmış olan sokak

Sokakta kırılan renkli taşlar

Detay görüntüler

İlker Kurt ile röp.

Mustafa Karabıyık ile röp.

Art’s Magazin | Yerel

Burhaniye'de Sokak Aydınlatmasının Kırılmasına Mahalle Halkı Tepki Gösterdi 1

Burhaniye’de Sokak Aydınlatmasının Kırılmasına Mahalle Halkı Tepki Gösterdi
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!