1. Haberler
  2. Son Dakika Haberleri
  3. Bayram Tatilinde Efes Selçuk Belediyesi’nden Temizlik Ssferberliği

Bayram Tatilinde Efes Selçuk Belediyesi’nden Temizlik Ssferberliği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayram Tatilinde Efes Selçuk Belediyesi’nden Temizlik Ssferberliği

Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, tatilini otel bölgelerin yoğun olduğu plajlarda geçiren misafirlerin rahat edebilmeleri ve daha temiz bir kent için bayram süresince planlı bir şekilde çalışmalarını sürdürdü.

Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bayram tatili boyunca yaşanan yoğunluk nedeniyle sahillerde meydana gelen çöp yığınlarını toplamak için ekstra mesai yaptı. Özellikle Pamucak ve Pananos sahilleri ile Zeytinköy’de bulunan Kazangöl’de tatilcilerin artan sayısıyla birlikte çöp miktarında da gözle görülür bir artış yaşandı.

GÜNLÜK 150 TON ÇÖP TOPLANDI

Bayram tatili boyunca, Efes Selçuk’ta günlük olarak toplanan çöp miktarı yaklaşık 60 tondan, 150 tona çıktı. Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu artışı karşılayabilmek için sahil boyunca temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Efes Selçuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü; “Bayram süresince yaşanan yoğunluktan dolayı sahillerde toplanan çöp miktarında ciddi bir artış yaşandı. Bu nedenle ekiplerimiz, sahillerimizi temiz tutmak için gece gündüz demeden çalıştı. Ancak, vatandaşlarımızdan da çevreye karşı daha duyarlı olmalarını bekliyoruz” açıklamasında bulundular.

Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Efes Selçuk’un doğal güzelliklerini korumak ve halkımızın temiz bir çevrede tatil yapmasını sağlamak bizim önceliğimizdir. Bu nedenle temizlik ekiplerimiz, bayram tatili boyunca yoğun bir çalışma temposu içerisindeydi. Halkımızın ve misafirlerimizin temiz bir ortamda tatillerini yapmaları için özveriyle çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bayram Tatilinde Efes Selçuk Belediyesi’nden Temizlik Ssferberliği | Art’s Magazin | Son Dakika Haberleri

Bayram Tatilinde Efes Selçuk Belediyesi’nden Temizlik Ssferberliği

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!