‘BİLECİK’E DEĞER KATANLAR BULUŞMASI’ DÜZENLENECEK

featured
service

‘BİLECİK’E DEĞER KATANLAR BULUŞMASI’ DÜZENLENECEK

Bilecik Kent Konseyi ve Bilecik Belediyesi iş birliğinde hazırlanan ‘Bilecik’e Değer Katanlar Buluşması’nda birçok değerli isim, Bilecikliler’le buluşacak.

‘Kentlerde Yaşam Günü’ etkinliği kapsamında düzenlenecek buluşmada, Bilecik’e geçmiş dönemde hizmet eden isimler anılırken, şehirde iz bırakan büyükler de eserleriyle hatırlanacak.

Bilecik Kent Konseyi’nin 3. kuruluş yıl dönüm tarihi olan 29 Kasım Salı günü saat 19:00’da Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek programda, “Vali Bey” kitabının yazarı Saygı Öztürk, okuyucularıyla buluşarak kitaplarını imzalayacak.

Mahalli sanatçı Kazım Kaya’nın “Bilecik’ten Ezgiler” eserinden türkülerin seslendirileceği programa ayrıca Milli Atlet Mehmet Terzi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Eski Belediye Başkanlarından İsmail Atak, Çömlek Ustası Salim Yaşar, Eko Turizm Girişimcisi Bedriye Berber Engin de etkinliğe katılarak Bilecikliler’le buluşacak.

Düzenlenecek program ile Bilecik’in tarihi ve kültürel değerleri, doğal güzellikleri, yaşam kültürü ve sosyal değerleri hakkında bilgilendirme ve tanıtımlar yapılacak.

‘BİLECİK’E DEĞER KATANLAR BULUŞMASI’ DÜZENLENECEK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!