Cadde ve sokaklarda hummalı çalışma

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cadde ve sokaklarda hummalı çalışma

Sağlık Mahallesi’nde ana cadde konumundaki Dodurga Caddesi ve 7 sokakta yol, kaldırım yenileme ve asfalt serim çalışması başlatıldı.

Bolu Belediyesi, şehrin en büyük mahallesi olan Sağlık’ta hummalı çalışma başlattı. Kısa süre önce İl Emniyet Müdürlüğü’nün önünden geçen Poyraz Sokağı ve 10’a yakın ara sokağı baştan aşağı yenileyen Bolu Belediyesi, şimdi de mahallenin en büyük ve önemli caddesi olan Dodurga Caddesi ile 7 sokakta daha çalışma başlattı. Belediye ekiplerince Dodurga Caddesi’nde yürütülen altyapı iyileştirme, yol ve kaldırım yenileme çalışmaları sürüyor. Kozlu, Orkide, Kevser Sokak’ta ise asfalt serim çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Muhtar Çakır’dan teşekkür

Sağlık Mahallesi’nde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren Muhtar Murat Çakır, Bolu Belediyesi’nin mahallelerinde önemli çalışmalara imza attığını söyleyerek, “Belediyemizin yaptığı çalışmalar ile Sağlık Mahallemizde Poyraz Sokağımız çok güzel oldu. Şimdi de mahallemizin en büyük caddesi olan Dodurga Caddesi’nde yenileme çalışmaları başlatıldı. Bozuk olan ara sokaklarda da asfalt serim çalışmaları aralıksız sürüyor. Şuan Kozlu, Orkide, Kevser, Kentsel, Demet, Hülya ve 1488 Sokak’ta asfalt serim çalışması yapıyoruz. Bunların dışında Sempati, Asalet, Haşmet, Neslihan, Özgür ve 1444 Sokak’ın asfaltını kısa süre önce tamamladık” dedi.

Cadde ve sokaklarda hummalı çalışma Art’s MagazinSon Dakika

Cadde ve sokaklarda hummalı çalışma

Cadde ve sokaklarda hummalı çalışma

Cadde ve sokaklarda hummalı çalışma

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!