MUDANYA TİYATRO GÜNLERİ BAŞLIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MUDANYA TİYATRO GÜNLERİ BAŞLIYOR

Mudanya Belediyesi, Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında 24-27 Mart 2023 tarihlerinde 4 farklı oyunu, tiyatroseverlerle ücretsiz olarak buluşturuyor.

Mudanya Belediyesi, 24-27 Mart 2023 tarihlerinde 4 farklı oyunu tiyatroseverlerle buluşturuyor. Mudanya Tiyatro Günleri kapsamında 24 Mart Cuma günü Mudanya Kent Konseyi’nin “Mübadil Öyküleri”, 25 Mart Cumartesi günü Canım Tiyatro Topluluğu’nun “Şeyh Bedreddin Destanı”, 26 Mart Pazar günü Bursa Devlet Tiyatrosu’nun “Uçurtmanın Kuyruğu”, 27 Mart Pazartesi günü ise Levent Üzümcü Tiyatrosu’nun “Ben Türkan Saylan” adlı oyunları, saat 21.00’da ücretsiz olarak Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşacak.

Mudanya’da kültürel gelişime katkı sağlamak, tiyatroyu sevdirmek, ilçenin kültür ve sanat hayatını canlı tutabilmek amacında olduklarını belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Birbirinden değerli sanatçılarımızın yer alacağı oyunlarımızı her zaman olduğu gibi tiyatroseverlere ücretsiz olarak sunacağız. Yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizi sanatın her branşıyla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

MUDANYA TİYATRO GÜNLERİ BAŞLIYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!