MUDANYALILAR, BELEDİYE’NİN İFTAR SOFRASINDA BULUŞUYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MUDANYALILAR, BELEDİYE’NİN İFTAR SOFRASINDA BULUŞUYOR

Mudanya Belediyesi’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da belediye binası önü ve Güzelyalı’da kurduğu iftar çadırı, Ramazan ayının bereketini paylaşmak isteyen ilçe halkını konuk ediyor.

Güzelyalı’da kurulan iftar çadırında vatandaşlarla buluşan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, servis masasının arkasına geçip, yemeklerin dağıtımına yardımcı oldu.

Ramazan ayının barışa, kardeşliğe, sevgi ve saygıya vesile olmasını dileyen Başkan Türkyılmaz, her yıl olduğu gibi bu yıl da Mudanya ve Güzelyalı Mahallesi’nde iki iftar çadırı kurduklarını belirterek, “Mudanya’da Ramazan akşamlarında hemşehrilerimle bir araya gelerek, bu ayın ruhunu birlikte yaşayacağız. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekiştiği Ramazan ayında değerli hemşehrilerimle Güzelyalı’daki iftar çadırımızda bir araya geldik. Alın teri ile kazandığımız helal lokmaları halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin. Mutluluk, huzur yuvalarımızdan hiç eksilmesin. Sofralarımız bereketli, dualarımız kabul olsun” dedi. 

 

Art’s Magazin  Yurt

MUDANYALILAR, BELEDİYE’NİN İFTAR SOFRASINDA BULUŞUYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!