ÖZGÜR ÖZEL, ÇORUM’DA: “BİR KOLUNDA MHP BİR KOLUNDA BBP, LİSTESİNDE HÜDA PAR. KİMLER KİMLERLE BERABER…”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÖZGÜR ÖZEL, ÇORUM’DA: “BİR KOLUNDA MHP BİR KOLUNDA BBP, LİSTESİNDE HÜDA PAR. KİMLER KİMLERLE BERABER…”

ERKAN KARACA

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Çorum’da; “CHP için, iki kırmızı çizgi vardır. Biri vatanımız, biri de elinizde tuttuğunuz al bayrağımız… Ama bir de AK Parti’nin listesine bakalım… Bir kolunda MHP bir kolunda BBP, listesinde HÜDA PAR. Kimler kimlerle beraber…” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Çorum’da bir seçim bürosunun açılışına katıldı. Özel, burada yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“CHP için, iki kırmızı çizgi vardır. Biri vatanımız, biri de elinizde tuttuğunuz al bayrağımız… Ama bir de AK Parti’nin listesine bakalım. Bir kolunda MHP, bir kolunda Destici’nin BBP; AKP’nin sıralarında, içinde, koynunda HÜDA-PAR var.

Kim bu HÜDA PAR? ‘Türk Bayrağı olmasın’ diyen parti HÜDA-PAR, AK Parti’nin listesinde. ‘Türk milleti olmasın’ diyen HÜDA PAR, AK Parti’nin listesinde. ‘Ne mutlu Türküm diyene’ denmesin diyen HÜDA PAR, AK Parti’nin listesinde. Özerklik olsun, federasyon olsun, vatan bölünsün diyen HÜDA PAR. AK Parti’nin listesinde.  Diyarbakır’dayken Gaffar Okkan’ımızı şehit eden Hizbullah’ın savunucusu, davanın baş avukatı bugün HÜDA PAR’ın bugün Genel Başkanı. Gaffar Okkan’ın katilleri, onların avukatları AK Parti listesinde.

Kolunda kim var, kolunda da MHP var. Yani bir kolunda MHP bir kolunda BBP, listesinde HÜDA PAR. Kimler kimlerle beraber. Kimler kimlerle beraber. Çorum’dan açıkça söylüyoruz, Abdullah Öcalan’ı serbest bırakmayla ilgili ne beyanımız ne niyetimiz var. Bunu aklından geçiren AK Parti’dir. Ama bugün gelmiş milliyetçilik taslamaktadır. Külliyen yalan, külliyen yalan, külliyen yalandır.”

Art’s Magazin  Yurt

ÖZGÜR ÖZEL, ÇORUM’DA: “BİR KOLUNDA MHP BİR KOLUNDA BBP, LİSTESİNDE HÜDA PAR. KİMLER KİMLERLE BERABER…”

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!