HONAZ BELEDİYE BAŞKANI KEPENEK, ‘8 MART’TA KADINLARA ÇİÇEK HEDİYE ETTİ

featured
service

HONAZ BELEDİYE BAŞKANI KEPENEK, ‘8 MART’TA KADINLARA ÇİÇEK HEDİYE ETTİ

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla ilçe merkezi ile mahallelerde kurulan pazar yerlerine alışverişe gelen kadınlara çiçek hediye etti. Başkan Kepenek, “Biz Honaz Belediyesi olarak kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak, sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetlerin içinde yer almalarını sağlıyor, ev ekonomilerine katkı sağlamaları için çalışmalarına destek veriyoruz” dedi.

Kaklık pazar yerinde yapılan çiçek dağıtımına Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in yanı sıra CHP Honaz İlçe Başkanı Mustafa Çelik de katıldı. Kadınlara çiçek dağıtarak günlerini kutlayan Başkan Kepenek, şunları söyledi:

“Kadınlar sadece bir gün değil hayatımızın her günü olmazsa olmazdır. Varlıklarıyla hayatımıza değer katan anlam katan annelerimiz, eşlerimiz, çocuklarımız, büyüklerimiz kısacası kıymetli hanımefendilerin kadınlar günü kutlu olsun. İyi ki kadınlar var. İlçe merkezimizde ve mahallelerimizde kurulan pazaryerlerinde kadınlarımıza Belediyemiz Yerel Tohum Merkezi’nde yetiştirdiğimiz çiçeklerden hediye ettik. Bugün de Kaklık Mahallemizi ziyaret ettik. Tüm kadınlarımız bizim için çok değerli. Biz Honaz Belediyesi olarak kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak, sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetlerin içinde yer almalarını sağlıyor, ev ekonomilerine katkı sağlamaları için çalışmalarına destek veriyoruz.” 

Art’s Magazin  Yurt

HONAZ BELEDİYE BAŞKANI KEPENEK, ‘8 MART’TA KADINLARA ÇİÇEK HEDİYE ETTİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!