İFTARLIK VE SAHURLUKLAR, MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ AŞEVİ’NDEN

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İFTARLIK VE SAHURLUKLAR, MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ AŞEVİ’NDEN

Merkezefendi Belediyesi Aşevi’nde hazırlanan iftarlık ve sahurluk öğünler, her gün yüzlerce ihtiyaç sahibine ulaştırılıyor. Başkan Şeniz Doğan, “Sevgiyle paylaşmanın, tüm zorlukların üstesinden geleceğine inanıyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından geçen yıl faaliyete geçirilen aşevi, Ramazan ayında da hizmet vermeye devam ediyor. Merkezefendi Aşevi’nde özenle hazırlanan iftar yemeği ve sahurluk paketler, ekiplerce gelir durumu düşük, özel birey, yaşlı, yalnız yaşayan ihtiyaç sahiplerine her gün ulaştırılıyor.

“ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN HEP BİRLİKTE GELECEĞİZ”

İhtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, dayanışmanın büyüyerek devam ettiğini söyledi. Birlik ve beraberlik konusunda Merkezefendi’nin her zaman örnek olduğunu belirten Doğan, “Aşevimiz bir yıldır ilçemize ve hemşehrilerimize hizmet veriyor. Burada titizlikle hazırlanan yemeklerimizi ihtiyaç sahiplerimize teslim ediyoruz. Aşevimiz, paylaşmanın ve yardımlaşmanın en özel adreslerinden biri oldu. Ekonomik şartların zorlaştığı bu dönemde her zaman vatandaşımızın yanındayız. Sevgiyle paylaşmanın, tüm zorlukların üstesinden geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

İFTARLIK VE SAHURLUKLAR, MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ AŞEVİ’NDEN

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!