MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, 4 BİN ÖĞRENCİYE 6.4 MİLYON TL ÖĞRENİM DESTEĞİ SAĞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, 4 BİN ÖĞRENCİYE 6.4 MİLYON TL ÖĞRENİM DESTEĞİ SAĞLADI

Merkezefendi Belediyesi, ortaokul ve lisede eğitim gören 4 bin öğrenciye 8 ay boyunca 200 TL öğrenim desteği sağladı. Başkan Şeniz Doğan, “Geleceğin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimizin her zaman yanlarındayız” dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nin öğrencilere eğitim hayatında verdiği en önemli desteklerden biri olan öğrenim desteği ödemeleri bu ay itibariyle tamamlandı. Merkezefendi Belediyesi tarafından 2022-2023 eğitim öğretim dönemindeşu ana kadar 4 bin öğrenciye 6.4 milyon TL öğrenim desteği sağlandı. Eğitim yardımından Merkezefendi Belediyesi Sosyal Destek Hizmetler Müdürlüğü tarafından tespiti yapılan ortaokul ve lisede eğitim gören öğrenciler yararlandı. Son ödemeler Mayıs döneminde öğrencilerin hesaplarına yatırıldı. 

“ÖĞRENCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak verdiğimiz tüm hizmetler, yaptığımız tüm yatırımlar çok önemli ve değerli. Biz eğitimi temel öncelik olarak kabul ediyoruz. Merkezefendi’de eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla öğrencilerimiz için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ve ailelerimize destek olacağız ve olmaya da devam edeceğiz. Nüfusa oranla en fazla öğrenciye öğrenim desteği sağlayan belediyeyiz. Merkezefendi Belediyesi olarak öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Geleceğin dünyasını şekillendirecek çocuklarımız ve gençlerimiz için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, 4 BİN ÖĞRENCİYE 6.4 MİLYON TL ÖĞRENİM DESTEĞİ SAĞLADI

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!