MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, DEPREM BÖLGESİNE GÜNLÜK İKİ BİN EKMEK ULAŞTIRIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, DEPREM BÖLGESİNE GÜNLÜK İKİ BİN EKMEK ULAŞTIRIYOR

Merkezefendi Belediyesi tarafından deprem bölgesi Kahramanmaraş’ın Nurhak ilçesinde afetzedelere günlük iki bin adet ekmek ulaştırılıyor. Başkan Şeniz Doğan, “Birlik, beraberlik ve dayanışmamızı sürdürüyoruz” dedi.

Afet bölgelerine desteklerini sürdüren Merkezefendi Belediyesi, afetzedeler için çalışmalarına devam ediyor. Depremin yıkıcı etkisinin en çok yaşandığı illerden olan Kahramanmaraş’ın Nurhak ilçesindeki depremzede vatandaşlar için Merkezefendi Belediyesi’nce günlük iki bin adet ekmek ulaştırılıyor. Ekmekler, ekipler tarafından ilçenin birçok noktasında afetzedelere teslim ediliyor.

Merkezefendi Belediyesi, hayırsever vatandaşların yaptığı yardımları deprem bölgesine göndermeye de tüm hızıyla devam ediyor. Bunun yanı sıra Merkezefendi Kültür Merkezi’nde kurulan Dayanışma Merkezi’nde de Denizli’ye gelen depremzedelerin ihtiyaçları karşılanıyor.

“HER ZAMAN AFETZEDELERİMİZİN YANINDAYIZ”

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın sürdüğünü belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını imkanlarımız doğrultusunda karşılamak için çalışıyoruz. İlk günden bu yana desteklerimizi hem deprem bölgelerinde hem de şehrimizde sürdürüyoruz. Ekip arkadaşlarımız, bölgedeki afetzedelerimize günlük ekmeklerini teslim ediyorlar. Bu zor günleri el ele vererek, hep birlikte atlatacağız” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, DEPREM BÖLGESİNE GÜNLÜK İKİ BİN EKMEK ULAŞTIRIYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!