MERKEZEFENDİ HALK EKMEK’İN RAMAZAN’DAKİ ÇALIŞMA SAATLERİ BELLİ OLDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MERKEZEFENDİ HALK EKMEK’İN RAMAZAN’DAKİ ÇALIŞMA SAATLERİ BELLİ OLDU

Merkezefendi Halk Ekmek büfeleri Ramazan ayı boyunca 14.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet verecek. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Ramazan ayı boyunca 14 mahalledeki büfelerimizden binlerce ekmeği vatandaşlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından hayata geçirilen Merkezefendi Halk Ekmek, 14 noktada hizmet vermeye devam ediyor. Açıldığı günden bu yana sabah saat 07.00’den itibaren vatandaşlara hizmet veren büfeler, Ramazan ayı boyunca 14.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet verecek. Merkezefendi Halk Ekmek, Ramazan ayında da 3 TL’den satılmaya devam edecek.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmaya devam ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Ekonomik şartların zorlaştığı bu dönemde hemşehrilerimizi yalnız bırakmıyor, yüklerini hafifletmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında hayata geçirdiğimiz Merkezefendi Halk Ekmek’in, Ramazan ayında da hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmesi adına çalışma saatlerinde güncelleme yaptık. Büfelerimizdeki ekmeklerimiz aynı fiyat, aynı kalite ve aynı sıcaklık ile hemşehrilerimizin sofralarına ulaşmaya devam edecek” diye konuştu.

Merkezefendi Halk Ekmek, 14 noktada hizmet vermeye devam ediyor.

Art’s Magazin  Yurt

MERKEZEFENDİ HALK EKMEK’İN RAMAZAN’DAKİ ÇALIŞMA SAATLERİ BELLİ OLDU

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!