Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

‘MERKEZEFENDİ SÖMESTİR CUP’TA ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

featured
service

‘MERKEZEFENDİ SÖMESTİR CUP’TA ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

Merkezefendi Belediyesi’nin yarıyıl tatiline giren öğrenciler için okullarda düzenlediği futbol, tenis ve basketbol turnuvalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi. 

Öğrencilerin yarıyıl tatilinde boş zamanlarını verimli şekilde değerlendirmesi amacıyla Merkezefendi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yaşama geçirilen ‘Merkezefendi Sömestir Cup’ta ödüller sahiplerini buldu. Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nde 300’ü aşkın sporcunun katıldığı futbol, tenis ve basketbol turnuvalarında dereceye giren gençler kupa ve madalyalarını aldı. 

Turnuvalarda dereceye giren öğrencilerin ödüllerini Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan teslim etti. Başkan Doğan, ödül törenin ardından turnuvaya katılan gençlerle beraber hatıra fotoğrafı çektirdi. Turnuvaya katılan tüm çocukları kutladıklarını belirten Doğan, şunları söyledi:

“Gençler bizim için çok önemli, onlar bizim umudumuz ve geleceğimiz. Çocuklarımızın yarıyıl tatilini daha verimli ve sporla iç içe geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Futbol, tenis ve basketbol branşlarında kıyasıya mücadele eden gençler turnuva boyunca hem eğlendi hem de spora doydu. Yarıyıl tatilinde turnuvaya başvuran gençlerimiz üç farklı branşta birbirleriyle yarıştılar ve ödülü hak ettiler. Turnuvalarda büyük bir mücadele veren gençlerimize teşekkür ediyorum.”

Art’s Magazin  Yurt

‘MERKEZEFENDİ SÖMESTİR CUP’TA ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!