MERKEZEFENDİ’DE İŞ YERLERİ ZABITA EKİPLERİNCE DENETLENİYOR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MERKEZEFENDİ’DE İŞ YERLERİ ZABITA EKİPLERİNCE DENETLENİYOR

Merkezefendi Belediyesi, fırın, pastane ve lokantalardaki kontrol ve denetimlerini Ramazan ayında da artırarak sürdürüyor. Başkan Şeniz Doğan, “Hemşehrilerimizin sağlıklı ve güvenilir ürünleri tüketmeleri için ekiplerimiz titizlikle çalışıyor” dedi.

Ramazan ayında vatandaşların sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretilen ürünleri tüketmelerini sağlamak amacıyla Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren fırın, pastane ve lokantalarda iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı, ekmek ve pidelerin fiyat ve gramajı, un depolama ve ekmek imalat yerleri ve çalışan personelin kılık kıyafetinin uygunluğu gibi konularda kontroller gerçekleştiriyor.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Denetimlerin sıkı bir şekilde Ramazan ayı boyunca da devam edeceğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Ramazan ayında gıda güvenliği ve sağlığımız için Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz kapsamlı olarak denetimlerini sürdürüyor.  Hemşehrilerimizin sağlığı bizim için çok önemli. Çalışmalarımızı bu düşünce ile gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

MERKEZEFENDİ’DE İŞ YERLERİ ZABITA EKİPLERİNCE DENETLENİYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!