Merkezefendi’de Yollar Yenileniyor

Merkezefendi'de Yollar Yenileniyor
service

Merkezefendi'de Yollar Yenileniyor 1

Merkezefendi’de Yollar Yenileniyor 

Merkezefendi Belediyesi tarafından Adalet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve çevresinde asfalt, yol ve kaldırım çalışmaları tamamlandı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizin birçok noktasını yenilemeye devam ediyoruz. Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve çevresi de asfalt, yol ve kaldırım çalışmalarımız sonrasında yeni ve temiz görünümüne kavuştu” dedi.

Merkezefendi Belediyesi ilçe genelinde konforlu ulaşım sağlamak adına üst yapı ve yol yenileme çalışmalarına devam ediyor. Planlı bir şekilde yürütülen çalışmalarda Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Adalet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve çevresinde çalışmalarını tamamladı. 11 bin 500 metrekarelik alanda sıcak asfalt serimi, 4 bin metrekarelik kaldırım parke taşı ve 4 bin metre uzunluğunda kaldırım bordür taşı döşeme işlemleri düzenlendi. Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve çevresi yeni görünümüyle kullanıma açıldı.

“VATANDAŞLARIMIZIN ÇALIŞMALARIMIZDAN MEMNUN OLMASI BİZLERİ DE MUTLU EDİYOR”

Merkezefendi’yi geliştirmeye devam ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizin birçok noktasını yenilemeye devam ediyoruz. Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve çevresi de asfalt, yol ve kaldırım çalışmalarımız sonrasında yeni ve temiz görünümüne kavuştu. Çalışmalarımızla ilçemizin birçok noktasını daha güvenli ve konforlu hale getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın çalışmalarımızdan memnun olması bizleri de mutlu ediyor. Merkezefendimiz için çalışıyoruz, çalışacağız” diye konuştu.

 

Art’s Magazin | Yerel

Merkezefendi'de Yollar Yenileniyor 2

Merkezefendi’de Yollar Yenileniyor
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!